Полтавщина горить!

Вже два тижні пожежники не можуть загасити торф'яники. Поклади горять в Лохицькому та Глобинському районах. Через пожежі на десятках гектарів площі рятувальники змушені були задіяти додаткові сили та заходи, для ліквідації торф'яної пожежі.

Наразі триває ліквідація пожежі торфових покладів на площі близько 15 гектарів поблизу села Іванове Селище Глобинського району. Станом на 27 серпня тут ліквідовано загорання на площі 5 гектарів. Також проведено розгортання додаткових сил та засобів зведеного загону Служби порятунку в кількості 11 чоловік особового складу та 4 одиниць техніки для гасіння торф’яної пожежі поблизу села Демченки, Глобинського району. Тут горить на площі 30 гектарів.

/Олександр Лисенко, заступник начальника ГУ ДСНС Полтавщини
Складність гасіння даної пожежі полягає, по-перше, у значній віддаленості від вододжерела, друге - відстуності належного рівня води в річці, значною площею, великою задимленістю./

У зв'язку зі складністю ситуації, рятувальники змушені були залучити додаткові сили.

/Олександр Лисенко, заступник начальника ГУ ДСНС Полтавщини
Задіяно 25 чоловік особового складу та 9 одиниць техніки, з них 2 насосних станції, які працюють в перекачку у зв'язку з віддаленістю від річки та два рукавних автомобілі./

Торф'яні пожежі із року в рік виникають на території Полтавської області. Особливо у Глобинському, Семенівському та Оржицькому районах. Часто через те, що місцеве населення навмисно спалює очерет аби створити нове пасовище дня домашніх тварин. Перевірку за фактом пожеж проводять слідчі органи УМВС у Полтавській області.

Стрічка новин