Рибінспектори виявилися браконьєрами

У Полтавській області "на гарячому" затримали двох браконьєрів, які виявилися... рибінспекторами. При них правоохоронці знайшли моторний човен, сітки та, звичайно, свіжий улов - близько 400 кг риби. 

Замість того, щоб затримувати браконьєрів, на Полтавщині двоє рибних інспекторів і собі стали на шлях незаконного промислу.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Вони розставляли сітки. Потім через деякий час ці сітки підіймали, списували на те, що це нічийне майно, яке встановлювали рибні інспектори, витягували рибу на берег і далі реалізовували цю рибу третім особам./

Впіймали порушників правоохоронці на території національного природного парку Нижньо-Сульський в межах Сулинського ландшафтного заповідника. Затриманими виявилися 35-річний провідний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів та його 37-річний громадський інспектор. За допомогою моторного човна та сіток чоловікам вдалося впіймати близько 400 кілограмів риби на загальну суму 160 тисяч гривень.

/затриманий
Три центнери було, чотири, п'ять. Лящ в основному./

Правоохоронці кажуть: на сьогоднішній день відомо вже 60 випадків вилову риби деякими інспекторами області.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Усі ці факти зараз підіймаються, речові докази вивчаються і спільно з прокуратурою міста Кременчука вже буде прийнято рішення за фактом і дана оцінка діям кожної людини, які брали участь у даній незаконній схемі і кожного співробітника Сулинської рибінспекції./

Подібна незаконна діяльність, говорять у міліції, завдає колосальні збитки державі. Тому про факти браконєрства на водоймищах області правоохоронці просять повідомляти до Слідчого управління УМВС України в Полтавській області за телефонами гарячої лінії УМВС: (0532) 51 77 57, 56 22 33.

Стрічка новин