За рік Полтавщина змінила трьох прокурорів

На Полтавщині новим обласним прокурором призначено Сергія Попова. У четвер, 27 серпня, представив його колективу заступник Генерального прокурора України Давід Сакварелідзе. Донедавна новий очільник займав посаду першого заступника прокурора Херсонщини. Під час представлення Давід Сакварелідзе охарактеризував Сергія Попова як досвідченого і високопрофесійного працівника, а також окреслив перспективи реформування органів прокуратури. У свою чергу Сергій Попов подякував за довіру та наголосив на першочергових завданнях, які поставлені перед органами прокуратури. Перш за все, це координація правоохоронної діяльності, боротьба з корупцією в усіх сферах, зокрема й у лавах прокуратури.

Біографія Сергія Попова:

Народився 21 січня 1962 року в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області. Одружений, має двох дітей.
Після школи навчався у Харківському електромеханічному технікумі, по завершенню якого працював електромонтером на заводі. У 1981-1983 роках проходив військову службу. Демобілізувавшись, працював радіомеханіком військової частини, наладчиком станків у м. Харкові.
Після закінчення Української юридичної академії з травня 1991 року по грудень 2010 року працював в органах прокуратурина посадах: помічника прокурора,прокурора Великоолександрівського та Білозерського районів, начальника відділу роботи з кадрами прокуратури Херсонської області, прокурора відділу підготовки кадрів і роботи з навчальними закладамиуправління кадрів Генеральної прокуратури України, прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, заступника начальника відділу підтримання державного обвинувачення в судах прокуратури Херсонської області, заступника прокурора Херсонської області.
29 грудня 2014 року призначений першим заступником прокурора Херсонської області.
Неодноразово заохочувався Генеральним прокурором України та прокурором області.

Нагадаємо, що попереднього очільника правоохоронної структури Яна Стрелюка, призначеного у вересні минулого року, переведено на посаду прокурора Солом’янського району міста Києва.

Стрічка новин