В обласній державній адміністрації пройшла прес-конференція з нагоди святкування 100-річчя одного з найвідоміших вітчизняних часописів – журналу «Україна»

ВидАння, яке ще називають брендом нашої країни, пройшло непростий історичний шлях від Центральної Ради до часів незалежності нашої країни.

Часопис "Україна" пережив революції, війни, зміни влад та державних устроїв. При цьому видання зберегло найкращі традиції вітчизняної журналістики, органічно поєднуючи їх з новітніми репортерськими стандартами. Недарма його ще називають брендом країни, унікальним журналом.

Політично нейтральний часопис спрямований на будь-якого читача. Цікаве та корисне для себе в ньому знайде і медсестра, і вчитель, і вчений, і високопосадовець. Не дарма зі сторіччям видання привітали як прості читачі, так і перші особи держави - депутати парламенту, прем'єр-міністр Віктор Янукович та Президент Віктор Ющенко.

Журнал читають за межами країни наші заробітчани та діаспора. Щомісяця за кордон відправляється 4000 примірників. Загальна кількість щомісячного накладу - 19 тисяч. Старожил української преси наразі активно відкриває свої кореспондентські пункти і представництва майже у всіх областях України. Наразі їх вже 9, і напередодні такий корпункт відкрито і у Полтаві.

Стрічка новин