З полтавських вулиць вкрали 20 тонн асфальту

З полтавських вулиць вкрали 20 тонн дорожнього покриття. Експеримент, який довів, що маючи гроші та зв'язки будь-яка людина  може придбати кілька камазів асфальту зрізаних з міських шляхів, провів громадський діяч Сергій Чередніченко.

Останнім часом міська влада на чолі з Олександром Мамаєм переживає чорну полосу у своїй діяльності - переконані громадські активісти,- то затримали на хабарі директора одного з провідних комунальних підприємств "Полтавасервіс", то вибухає наступний скандал - виявляється у нас майже офіційно серед білого дня можна вкрасти декілька камазів асфальту з полтавських вулиць. Сергій Чередніченко довів це та впевнений - щурі почали бігти з тонучого корабля і якщо раніше крали мільйонами і цього могли не помічати, то зараз прибічники Мамая із Совісті України намагаються прибрати до рук найдрібніше, на чому і попадаються. Для перевірки громадський активіст обрав комунальну сферу - захотів купити собі 20 тон зрізаного з полтавських доріг асфальту. Зробити це він вирішив через знайомого комунальника.

/Сергій Чередніченко, громадський активіст
- Сань, надо две машины фрезеровочной смеси. Коттеджный поселок «Бавария».
Машина сколько будет?
- Десятка, «Камаз» - тысяча восемьсот.
- Мне два «Камаза».
- Ну или одну двадцатку./

Домовившись про день та час, Сергій Чередніченко зустрічається з продавцем на одній з полтавських вулиць.

/Сергій Чередніченко, громадський активіст

Сколько тебе денег?/

Розрахувавшись, громадський діяч їде додому. Вантажівка з асфальтом їде за ним.  Заїхавши в двір, водій починає розвантажуватися. Але, побачивши камеру, передумує.

/Водій
Мне сказали, я приехал. Меня просто по-человечески попросил начальник. Сейчас он приедет и пускай разбираются./

Покупець - Сергій Чередніченко - викликає міліцію. Наряд міліції приїздить за кілька хвилин.

/Сергій Чередніченко, громадський активіст

Мы купили машину асфальта… Замість того, щоб класти асфальт у дворах, вони продаються його./

Правоохоронці перевіряють документи у водія. Виявляється, що техніка, на якій він віз суміш, належить харківській фірмі.

На місці помічаємо автівку мера міста Олександра Мамая.

Вантажне авто, завантажене асфальтом, везуть до Київського райвідділу на експертизу. На думку Сергія Чередніченка, цей випадок доводить: міський голова продає в місті все, що можна.

/Сергій Чередніченко, громадський активіст

Цей асфальт просто продається поза касою, поза бюджетом для збагачення людей, які знаходяться в оточенні міського голови Мамая./

Зв’язатися з очільником Полтави нам не вдалося - телефон Олександра Мамая не відповідав. Нагадаємо, на ремонт доріг цього року міська влада виділила більше 160 мільйонів гривень.

Стрічка новин