У Рибцях обіцяного ремонту доріг чекають роками

У Рибцях обіцяного ремонту доріг чекають роками. Громада селища неодноразово направляла листи до міськвиконкому та зустрічалася з керівництвом міста, прохаючи про допомогу, адже більшість вулиць у Рибцях досі не заасфальтовані. Людям пообіцяли завершити роботи на Черкаській і Балтійській до 1-го вересня, але коли до обіцяної дати залишилося менше тижня, мешканці забили на сполох та побували у полтавських чиновників знову. 

Мешканці Рибців вже кілька років просять відремонтувати дорожне покриття хоча б на головних транспортних артеріях селища. Місцеві жартома називають Рибці "сирітським краєм", говорять, навіть у віддаленій частині Яківців і у Яру Октябрського району асфальт цього літа вже поклали, а до них справа ніяк не дійде.

/Віталій Павлій, селищний голова Рибців
У нас вулиць і провулків 78, із них заасфальтовано лише 5 і ті за 5 років жодного разу не ремонтували!/

За словами місцевих поблизу приватних маєтків, які виростають, мов гриби після дощу, дорога краща, ніж на центральній вулиці Рибців - Степній.

/Марія Лисенко, мешканка с.Рибці
Де крутелики живуть наші, там висипані дороги з усіх сторін, а у нас хатки маленькі, нікому ми не потрібні./

У Рибцях чекають, коли ж їм привезуть матеріал, тут і зрізаному асфальту раді. Ями на дорогах місцеві почали залатувати своїми силами, але це не вирішує проблему.

/Людмила Білан, мешканка с. Рибці
Ходили і в міськвиконком, і в райвиконком, і знову до міськвиконкому, всюди нас футболять!/

У відповіді на лист, який громада Рибців направила до виконавчого комітету міської ради зазначається: "Ремонти проїжджих частин вулиць Черкаської та Балтійської буде проведено до 1-го вересня". Документ підписаний заступником міського голови Юрієм Кропивкою. Коли до вказаної дати лишилося менше тижня, представники громади побували у мерії знову, щоб нагадати: "обіцяне потрібно виконувати".

/ Віталій Павлій, селищний голова Рибців
В понеділок уже буде край, я не думаю, що вона з неба впаде ця бракмаса і засипеться дорога. Ми бачили як у Яру стоїть грейдер і каток, а у нас немає нічого. /

Під час перебування нашої знімальної групи у Рибцях вантажівку асфальту сюди таки привезли. Цю подію люди пов'язують із черговим візитом до мерії та приїздом ЗМІ.

/Людмила Білан, мешканка с.Рибці
А може ви у нас побудете тиждень? Ми вас і погодуємо, і спати покладемо, і чай організуємо, і каву. Дивися, може і дороги у нас будуть висипані!/

Цього ж дня до Рибців прибуло ще кілька машин з асфальтом. Люди сподіваються, що дорожнє покриття покладуть на роки і найближчим часом їм не доведеться знову приходити до мерії. Чи встигнуть відремонтувати дороги до 1-го вересня поки що - не відомо.

Стрічка новин