Представники «Партії простих людей» Сергія Капліна долучилися до святкування Дня незалежності

Представники «Партії простих людей» Сергія Капліна долучилися до святкування Дня незалежності. Голова міської організації Олександр Шамота та голова обласної організації Валерій Прядко разом з однодумцями прийшли до пам'ятника Тарасу Шевченку, аби відзначити 24-ту річницю самостійності України.

Олександр Шамота зазначає: нині наша країна продовжує боротьбу за свою незалежність і доводить це всьому світу.

/Олександр Шамота
ТИТР: голова Полтавської міської організації ПП «Партія простих людей» Сергія Капліна
Для цього потрібно об'єднання всієї України, для цього потрібно подолати агресора, в даному випадку це Росія, і довести всьому світові, що дійсно Україна є європейською, розвинутою, міцною державою./

Представники «Партії простих людей» наголошують: щоб здобути дійсно незалежність, необхідно змінити політичні вектори та повернути туди, звідки починалася розбудова держави.

/Валерій Прядко, голова обласної організації ПП «Партія простих людей» Сергія Капліна
Дуже хочеться побажати полтавцям, українцям, щоб ми повернули в те русло, звідки починали у 1991 році, коли країна в єдиному пориві проголосувала на референдумі за незалежність, коли більше 90% віддали свої голоси за незалежність нашої держави./

Але без підтримки політичних сил, зазначають фахівці, цього не вдасться досягнути. Відтак Сергій Каплін разом з «Партією простих людей» обіцяють максимально сприяти у становленні реальної незалежності України.

Стрічка новин