Представники Цивільного корпусу "Азов" влаштували ходу до Дня Прапора

До Дня Прапора приурочили свою мирну акцію і представники Цивільного корпусу "Азов". Разом із кількома сотнями полтавців вони пройшлися вулицями міста - від Білої Альтанки до Облдержадаміністрації. Таким чином, кажуть, прагнули віддати шану загиблим воїнам, а також бійцям, які нині боронять незалежність України в зоні АТО.

Поблизу Білої Альтанки майорять прапори. Представники цивільного корпусу "Азов", громадські активісти вишиковуються у колону. Звідси стартує їхня хода під гаслом "Сильна нація". Символічно, що у Полтаві її влаштовують у День Прапора.

/Микола Кравченко, організаційний референт Цивільного корупсу «Азов»
Ми показали впродовж революції і війни своє право гордо нести вперед державний прапор. Із цим ми йдемо в майбутнє./

Від Білої Альтанки учасники ходи рушають до Соборного майдану.

/Учасники ходи вигукують: "Буде Україна вільна, буде ненька самостійна!"/

Свою мирну акцію, кажуть учасники, в першу чергу присвятили памяті загиблих героїв. Портрети бійців, які віддали свої життя за Україну, вони несуть на чолі колони.

/Слава Україні! Героям слава!/

Біля пам'ятника загиблим козакам "азовці" та ті полтавці, які підтримали акцію, вшановують память своїх побратимів. Далі - учасники ходи звертають на Жовтневу вулицю. Тут біля Петровського парку віддають шану Великому Кобзареві.

/Слава Тарасу Шевченку тричі! Слава! Слава! Слава!/

По Жотневій колона рухається до Корпусного парку.

/Олег Коваленко, керівник Полтавського обласного осередку Цивільного корпусу «Азов»
Ми доходимо до памятника Орла, де ми прапор червоно-чорний встановимо, віддамо йому шану, який вважається прапором боротьби - це історично наш прапор. Далі доходимо до ОДА, де у нас буде невеликий мітинг, де слово буде і батькам, і керівникам організацій./

Цивільний корпус "Азов" - це обєднання ветеранських організацій, добровольців, волонтерів. Подібні заходи протягом цього місяця, кажуть організатори, пройдуть у більшості міст України.

Стрічка новин