Стяги із зони АТО - невід'єдмний атрибут цьогорічного Дня Прапора

Напередодні свята Незалежності полтавці відсвяткували День державного прапора України. Уже традиційно, жовто-блакитний стяг піднявся в небо біля пам'ятника Тарасу Шевченку. 

Другий рік поспіль вся країна відзначає День державного прапора у час неоголошеної війни. Саме тому, біля пам'ятника Тарасу Шевченку замайорів не один жовто-блакитний стяг. Ще 3 привезли зі Сходу України, адже для учасників антитерористичної операції цей символ незалежності набув нового значення.

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Коли ми формуємо допомогу нашим бійцям, то в списках, які вони подають поряд з бронижилетами, прицілами, приборами нічного бачення стоїть і прапор. Це не просто символ, це вже бойовий побратим. Це той, хто нагадує нашим бійцям про мужність, честь і звитягу./

На жовто-блакитному святі впадають в око ще 2 прапори. Один з них - нині офіційний, але зроблений ще у 88 році, коли така символіка була заборонена, інший - перевернутий сонячним кольром до гори. На думку активістів, саме він принесе успіх нашій країні.

/Зоя Коваленко, керівник Центру правозахисту і контролю за дотриманням законності в Полтавській області
Ви знаєте, чого нещаслива доля України? Тому що прапор перевернутий. Треба його перевернути. Але, щоб не збурювати, я вважаю, державний нехай буде прапор і національний. І тому ми сьогодні отак об'єднуємо. Вони один одному не суперечать. Це наші прапори, це наші кольори, це наша символіка назавжди./

Стрічка новин