Директор комунального підприємства «Полтава-сервіс» «погорів» на хабарі

Директор комунального підприємства «Полтава-сервіс» «погорів» на хабарі. Сьогодні правоохоронці затримали Віктора Передерія в момент отримання неправомірної вигоди у сумі 1 300 доларів. Та замість міліції посадовця повезли до лікарні. На місці події побували і наші журналісти.

Навпроти ТРЦ «Конкорд» по вулиці Фрунзе припаркований білий «Сітроен». Навколо – кордон із правоохоронців. Впритул підходити забороняють навіть журналістам. Тут відбувається затримання директора комунального підприємства «Полтава-сервіс» Віктора Передерія. Його звинувачують в отриманні хабара у розмірі 1 300 доларів США. Поряд з полтавцями за процесом спостерігає голова Полтавської міської організації «Партія простих людей» Олександр Шамота. Говорить: нарешті боротьба з корупцією таки зрушила з місця.

/Олександр Шамота, голова Полтавської міської організації ПП «Партія простих людей»
Першою ластівкою була справа по заступнику міського голови Дмитру Трихні про намагання дачі хабара. Зараз же ми маємо кримінальну справу по вимаганню хабара в розмірі 1 300 доларів директором комунального підприємства Віктором Передерієм/

Дізнатися якісь подробиці справи у присутніх правоохоронців не вдалося. Відповідали скупо і забороняли знімати. На офіційному сайті полтавської міліції інформації теж не багато. Там повідомляється, що в даний момент на місці працює слідчо-оперативна група та працівники Управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Полтавській області. За результатами перевірки інформація буде опублікована на нашому веб-сайті. Під час же проведення правоохоронцями необхідних дій Віктору Передерію стало зле. Довелося навіть викликати «Швидку», оскільки підозрюваний посадовець знепритомнів. Після зробленої кардіограми було вирішено провести госпіталізацію.

Віктора Передерія відправили в 5-ту міську лікарню. «Партія простих людей», запевняє Олександр Шамота, буде ретельно контролювати хід справи.

/Олександр Шамота, голова Полтавської міської організації ПП «Партія простих людей»
Ми не дамо зам'яти її. Ми надамо найбільшого розголосу для того, аби громада знала, як партія «Совість України» на чолі з Мамаєм керує містом. Ми говорили і будемо говорити, ми доводили і будемо доводити до логічного кінця всі ці корупційні справи/

Подібні випадки, зазначає народний депутат Сергій Каплін, – урок для всіх нинішніх і майбутніх чиновників.

/Сергій Каплін, народний депутат України
Каплін разом з «Партією простих людей» уважно дивитимуться за кожним рухом, за кожним кроком майбутнього чиновника, майбутнього депутата, майбутнього мера. І якщо він не винесе урок зараз, він теж сидітиме за гратами разом з Мамаєм і Передерієм/

Нагадаємо: підприємство «Полтава-сервіс» займається розміщенням реклами в місті та здачі в оренду приватним підприємцям торгівельних місць на комунальних ринках та автостоянках.

Стрічка новин