Товариство Абазівки відремонтувало КамАЗ для потреб української армії

Держава зобов'язала підприємства підтримувати армію, наприклад, ремонтуючи техніку Збройних сил України. Бажаючих, говорять у військкоматі, не багато, бо ця робота тримається на голому ентузіазмі. На Полтавщині серед найбільш свідомих – товариство Абазівки, яке займається вирощенням сільськогосподарських культур. Під час 4-ї хвилі мобілізації його працівники відправили КамАЗ для потреб української армії, а днями відремонтували ще один, який перевозитиме паливно-мастильні матеріали. З ентузіастами спілкувалися наші кореспонденти. 

Цей автомобіль до Абазівки привезли із Лубен, де знаходиться база зберігання військової техніки. На місцевому підприємстві його відремонтували, тепер він знову може служити Збройним силам України.

/Григорій Рябокінь, завідувач автопарком ТОВ «Дукла»
Ми її притягли, вона вже працювала у військах, 20 років стояла на зберіганні, можна зрозуміти, що після цього з нею сталося. Це пошкодження усіх гумових технічних виробів, паливопроводів. Ми почали із ремонту двигуна і закінчили ходовою частиною/

Підприємство, яке займається вирощенням сільськогосподарських культур, допомагає армії не вперше. Це вже 2-й КамАЗ, який відремонтували для військових ентузіасти товариства, розповідає відповідальний за наявність та облік техніки представник військкомату Андрій Удовіченко.

/Андрій Удовіченко, офіцер мобілізаційного відділення Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату
Здебільшого іде техніка важкобортова, паливоцистерни, автомобілі підвищеної прохідності, а також легкові автомобілі марок «ВАЗ» та «Нива»/

Підприємств, які допомагають ЗСУ, говорять військові, не багато. Адже справа ця неоплачувана і тримається на ентузіазмі.

/Олександр Логвиненко, т.в.о. начальника Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату
Тільки за 6-ту хвилю 4 підприємства відремонтували 4 одиниці техніки. Це такі як «Дукла», «Злагода», «РРС». Є мобілізаційні завдання, знаючи це, керівники самі прибувають до військкомату і кажуть: «Ми можемо відремонтувати такий вид техніки»/

8 працівників цього сільськогосподарського підприємства мобілізували, 2 з них вже відслужили і повернулися додому. Тут розуміють потреби армії і намагаються допомагати, чим можуть. Відремонтований власними силами автомобіль вже відправили до Лубен, на базу зберігання військової техніки. Звідти він поїде у зону АТО і слугуватиме для перевезення паливно-мастильних матеріалів. Виготовлений у 1989-му, він буквально народився заново, завдяки праці цих людей.

Стрічка новин