Полтавці отримали державні нагороди

У Краєзнавчому музеї до Дня незалежності нагородили полтавців, які мають заслуги перед Батьківщиною, серед них – учасники АТО, медики, працівники сільського господарства, представники громадських організацій. Нашим землякам присвоїли почесні звання, вручили ордени, нагрудні знаки, почесні грамоти та подяки.

Міліціонер Роман Савченко – один із тих, хто отримав нагороду до Дня незалежності. Йому вручили нагрудний знак «За вірність народу України» 2-го ступеню, бо сумлінно виконував службові обов'язки у зоні АТО.

/Роман Савченко, отримав нагороду
- Були і в Донецькій області, і в Луганській
- Страшно було?
- Як вам сказати... Не боїться той, хто не знає, чого боятися. Страшно всім/

Та Роман Савченко, як і тисячі його колег, переборов страх. Цього року, зазначали на урочистостях, День незалежності – особливий, бо відзначатимемо його в умовах «неоголошеної війни».

/Олег Пругло, заступник голови Полтавської ОДА
Ми в першу чергу нагороджували тих, хто знайшов місце подвигу у промисловості та в аграрному секторі. Зараз ми в першу чергу вручаємо бойові ордени, вручаємо їх і посмертно/

Посмертно орден «За мужність» отримала мати солдата Віктора Ходака. А рідним загиблих Дмитра Коряки та Антона Грицая вручили нагрудні знаки обласної ради «За вірність народу України» 1-го ступеню. На урочистостях згадували героїв та цитували Ліну Костенко.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
У Ліни Костенко є гарні слова: «Боролись ми, боролись наші предки, вже наших жертв незмірене число, а знов свободу починай з абетки, а знову скрізь те ж саме, що й було»/

Краще життя в Україні настане тоді, зауважив Петро Ворона, коли революція відбудеться у нашій свідомості, і в першу чергу це стосується чиновників.

Стрічка новин