Полтава сьогодні зустрічала гостей із міста-побратима Боржомі

Полтава сьогодні зустрічала гостей із міста-побратима Боржомі. Дружба, яка зародилася між українськими та грузинськими колегами у 2011 році, нині переросла у плідну співпрацю. Остання, з-поміж іншого, стосується можливості оздоровлення полтавських дітей на гірськокліматичних курортах. 

У Полтавській міській раді вітають грузинську делегацію. Гості прибули із міста-побратима Боржомі. Представники місцевого муніципалітету у Полтаві – з ознайомчим візитом. З-поміж іншого їх цікавить принцип організації роботи основних підрозділів міста.

/Георгій Цанкотадзе, начальник юридичного департаменту Боржомського муніципалітету
Найголовніше - побудова роботи муніципалітету, система роботи муніципалітету. Якщо система розвинута, добре налагоджена - працює все місто. У першу чергу, це найголовніше для нас/

Починаючи із 2011 року, грузинські чиновники відвідують Полтаву у рамках програми про партнерські відносини. Під час таких візитів представники міст-побратимів шукають нові напрямки співпраці, розширюють зв'язки, обмінюються досвідом.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Ми розуміємо, що в цій країні відбулися швидкі реформи, і в першу чергу нам є що запозичити в плані реформування в цій країні, зокрема в тих містах, і в місті Боржомі/

Найбільш плідна співпраця склалася між Полтавою та Боржомі у соціальній сфері, зокрема частині відпочинку дітей на курортах Грузії. Поточний рік також не став винятком для цієї роботи.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
10 полтавських дітей відвідують Грузію, відпочивають там, і приємно, що це за рахунок наших партнерів. Від мене особисто велика подяка, і я думаю, що ця співпраця буде продовжуватися/

Після спілкування із керівництвом міста для грузинської делегації влаштували екскурсію медичними та освітніми закладами Полтави. Зокрема продемонстрували роботу міського пологового будинку, а також поділилися досвідом функціонування навчально-виховних комплексів, яких у Грузії немає.

Стрічка новин