На Сорочинському ярмарку у посиленому режимі працюють всі оперативні служби

На Сорочинському ярмарку у посиленому режимі працюють всі оперативні служби. Цього року, беручи до уваги неспокійну ситуацію на Сході України, організатори найбільшого торжища подбали про безпеку відвідувачів. Відтак у Сорочинцях нині поряд із патрульними нарядами міліції задіяні кінологічна та вибухотехнічна служби.

Відпочивати на Сорочинському ярмарку безпечно, адже щодоби на сторожі спокою відвідувачів стоять 60 правоохоронців. Міліцейські патрулі безперервно працюють у 2 зміни, по 12 годин кожна. Вночі кількість правоохороонців збільшують вдвічі. Крім цього, на ярмарку стежать і за безпекою дорожнього руху.

/Сергій Альошкін, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
У цьому році ми залучили достатню кількість працівників ДАІ, які будуть забезпечувати безпеку дорожнього руху на території, прилеглій до ярмарку, створена так звана умовна територія обмеження доступу тих же самих транспортних засобів, крім тих, що учасники цього заходу/

Все ярмаркове поле поділено на три умовні зони. За ними цілодобово здійснюється відео-контроль камерами зовнішнього спостереження. Завдяки останнім черговий має змогу спостерігати за обстановкою на Ярмарку і керувати пішими нарядами міліції, які патрулюють зони. Крім стеження за правопорядком, можливості системи ефективно можуть використовуватися для пошуку загублених дітей та навіть втрачених речей.

/Сергій Альошкін, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Вцілому органи підрозділів внутрішніх справ, які залучені до охорони громадського порядку і безпеки дорожнього руху, готові до забезпечення безпеки громадян. Я думаю, що ярмарок відбудеться, як завжди, в нормальній, спокійній обстановці/

У такому посиленому режимі, кажуть правоохоронці, вони працюватимуть до самого закінчення Сорочинського ярмарку.

Стрічка новин