За протипожежною безпекою на Сорочинцях слідкують рятувальники

За протипожежною та техногенною безпекою слідкує зведений загін рятувальників з усієї області. Родіон Пєсков – один з них. Водій протипожежної автівки у будь-який час готовий до ліквідації надзвичайної ситуації.

/Родіон Пєсков, водій протипожежного автомобіля
Автомобіль АПД-2. Ось він перед вами. Обладнаний 500 літрами води, тобто, на перший час. У разі нестачі води ми одразу викличемо підмогу, під'їдуть КАМАЗи, або підключимося до пожежного гідранта/

Днями на Сорочинці з перевіркою завітав головний рятувальник Полтавщини Віктор Дейнега. Він оглянув спеціальну та протипожежну техніку, яка першочергово залучатиметься для ліквідації пожеж.

Ознайомився начальник і з умовами несення служби особовим складом на території наметового містечка.

/Віктор Дейнега, начальник ГУ ДСНС Полтавщини
На сьогодні у нашому таборі працює 35 чоловік особового складу та 17 одиниць техніки, які забезпечують надійний протипожежний стан на всій території на всі ці 5 днів/

На території ярмарку працюють інспектори, які проводять роз'яснювальну роботу серед підприємців по недопущенню порушень. Особливу увагу приділяють нормам щодо облаштування мангалів.

/Ігор Сидоренко, провідний інспектор Миргородського РВ ГУ ДСНС Полтавщини
Ми вимагаємо, щоб кожне місце, де встановлений мангал, було обкопане з усіх боків для того, щоб запобігти поширенню полум'я, якщо воно буде поза спеціальним місцем, якщо воно буде поза цим місцем/

Плюс обов'язково поряд має бути вогнегасник чи відро з водою. Підприємці, зазначають рятувальники, переважно сумлінно дотримуються необхідних правил. Дехто навіть вже не знайомиться з розданими листівками.

/Богдан Ткаченко, підприємець
Не читав. Знаю по безпеці все. Передав хлопцям на бар, щоб знали та розуміли, що робити можна, а що ні/

Загалом у цьогорічному ярмарку беруть участь близько тисячі підприємців, майстрів народних промислів та закладів громадського харчування і розваг.

Стрічка новин