В середмісті Кременчука виявили вибуховий пристрій

В середмісті Кременчука виявили вибуховий пристрій. Його помітив охоронець однієї з організацій та викликав міліцію. Підозрілий предмет правоохоронці знешкодили. На щастя, ніхто не постраждав.

Приводом для хвилювання 32-річного охоронця однієї з організацій у центрі Кременчука став предмет, ззовні схожий на вибуховий пристрій. До каністри з невідомою речовиною був прикріплений пластиковий контейнер з елементами електричного живлення та дротами. Про свою знахідку чоловік негайно повідомив до міліції.

/Віктор Ремський, заступник начальника – начальник кримінальної міліції УМВС України в Полтавській області
В результаті огляду було встановлено, що це дійсно є саморобний вибуховий пристрій, який в разі його невиявлення охоронцем, він міг би спрацювати/

До приїзду вибухотехніків Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Полтавській області працівники Кременчуцького міськвідділу оточили місце події. Вибуховий пристрій знешкодили, ніхто з місцевих мешканців не постраждав.
Відомості про цю подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю чи вибуховими речовинами). Санкція останньої передбачає позбавлення волі на строк до п’яти років.

Стрічка новин