Найтрагічніший рік для полтавських правоохоронців

Найтрагічніший рік для полтавських правоохоронців. За останні 12 місяців під час виконання своїх обов'язків загинуло найбільше міліціонерів, ніж за кожний попередній рік незалежності України. 22 серпня у Полтаві традиційно відзначили День вшанування пам’яті правоохоронців. 

Зведений загін полтавців до зони АТО відправився у травні минулого року. З того часу на Сході, за даними правоохоронців, побувало близько двох тисяч їх колег.

/Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Полт.обл.
Перше бойове хрещення полтавці прийняли 3 червня 2014 року у бою під містом Красний Лиман. Від того часу ми маємо чималу кількість поранених. Всього із числа працівників УМВС Полтавської області загинуло 2 бійця батальйону «Полтава» і два працівники ГУМВС Дніпропетровської області. Але вони – мешканці Полтави/

Традиційно 20 серпня у Полтаві біля каплички, що поблизу обласного управління МВС, збираються рідні правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов'язків. Також вони отримують матеріальну допомогу. Кошти збирають самі правоохоронці.
Мати загиблого лейтенанта міліції Олександра Андрійко прийшла пом'янути свого сина.

/Тетяна Андрійко, мама загиблого
Моєї дитинки немає всього півроку. Але його так не вистачає – своїм добром, любов'ю, які він творив на землі/

Її 22 річний син загинув у березні. Переслідуючи машину, водій якої проігнорував вимогу зупинитись, інспектор потрапив у ДТП.

/Тетяна Андрійко, мама загиблого
Потрібно на такі заходи запрошувати не тільки батьків, а й молодь. Щоб вони цей патріотизм, це почуття обов'язку служити людям сприймали не просто як фільми, бойовики, а відчули, що це живі люди/

За часи незалежності України загинуло 22 полтавських правоохоронці під час виконання своїх службових обов'язків. Але останній рік міліціонери називають найсумнішим за увесь період.

/Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення УМВС України в Полт.обл.
За останній 2014-2015 рік (я так кажу, бо це з часу серпня минулого року) загинуло 5 працівників-полтавців. Це найбільша кількість за всі роки незалежності/

Стрічка новин