В Полтаві на одну школу стало більше

В Полтаві на одну школу стало більше – напередодні офіційно відкрився проект «Школа аніматорів». Протягом двох тижнів фахівці арт-студії будуть навчати учасників проекту, як організовувати свята та вдало розважати публіку.

Юлія Крамарєва працює завідувачем соціо-культурного відділу обласної наукової бібліотеки. Під час роботи постійно спілкується з читачами, тому свої уміння вирішила вдосконалити у «Школі аніматорів».

/Юлія Крамарєва, учасниця проекту «Школа аніматорів»
Особливості роботи з молоддю, з дітьми, певні ігрові моменти. Крім того, мені б хотілося навчитися опановувати своє хвилювання, бо воно завжди присутнє/

Під час навчання учасники дізнаються, хто такий ігромайстер, як організовувати свята та ігровий простір. А загалом, зазначає викладач Школи, розказуватимуть про те, чого не пояснюють у книжках.

/Людмила Шурховецька, викладач проекту «Школа аніматорів»
Як подолати своє хвилювання перед виступами на публіці. Ми це будемо вивчати, та як з цим боротися/

Один із організаторів «Школи аніматора» – Обласний молодіжний центр. Тому по закінченню Школи, наголошує директор центру Анатолій Безпалюк, є перспектива працевлаштування.

/Анатолій Безпалюк, директор Обласного молодіжного центру
Ми плануємо цих людей також працевлаштовувати. Тому що аніматорство зараз розвивається, і невеличкі організації зараз будуть надавати певні послуги/

Проект проходитиме з 17 по 30 серпня. Якщо перша спроба буде вдалою, говорять організатори, то варто чекати на продовження.

Стрічка новин