Система організації виборів не зрозуміла

Система організації виборів не зрозуміла. Про це заявив журналіст одного з центральних телеканалів Андрій Куликов на семінарі для полтавських колег. Цього року роль засобів масової інформації у визначенні народних обранців особливо важлива, адже прийнятий новий закон про місцеві вибори. Як діяти за таких обставин – знають Юлія Козіна та Іван Козаченко.

Вибори на місцевому рівні відбудуться по-новому. Ряд змін, що запровадили, додали роботи засобам масової інформації. За словами одного з провідних журналістів України Андрія Куликова, проблемою є, як мінімум, що деякі територіальні громади, незважаючи на те, що в них вибори відбудуться, не отримають своїх представників в органах місцевого самоврядування.

/Андрій Куликов, медіаексперт, тележурналіст
Система організації виборів, і потім представництва – не зрозуміла. Може виникнути небажання брати участь у виборах. Я думаю, настає той час, коли ми маємо взяти на себе функцію роз'яснення і як, все ж таки, давати раду цьому закону/

Саме журналісти мають донести інформацію так, щоб завдяки активним громадянам вибори відбулися, і після них країна отримала реальний результат. У такому процесі не варто вигадувати щось нове.

/Андрій Куликов, медіаексперт, тележурналіст
Потрібно просто дотримуватися тих принципів і стандартів нашої професії, які довели свою дієвість упродовж багатьох років. А це є об'єктивність, неупередженість, намагання подати якомога більше значущих фактів для того, щоб наша аудиторія робила власні висновки/

Насамкінець саме полтавським журналістам Андрій Куликов порадив ставити місцевим колегам більше запитань. Нехай вони не завжди будуть доречними, але можуть відкрити щось абсолютно нове та змінити погляд на ситуацію.

Стрічка новин