Полтавці найближчим часом можуть залишитися без води

Полтавці найближчим часом можуть залишитися без води. В першу чергу це стосується тих, хто користується вуличними колонками. За підрахунками комунального підприємства «Полтававодоканал», заборгованість абонентів становить майже 700 тисяч гривень.

В Полтаві нараховується близько 150 дворових та майже 380 колонок загального користування. Дворові – ті, якими переважно користуються мешканці приватного сектору. Колонки ж загального користування розташовуються переважно вздовж проїзної частини і, щоб відкрити їх, потрібен спеціальний ключ. Якість їх води – одна з найкращих в Україні, говорять комунальники. Адже джерело водопостачання – артезіанські води сеноман-нижньокрейдяного горизонту, який залягає на глибині до 800 метрів. Але подача води може скоро закінчитися, оскільки полтавці до наданих послуг ставляться досить невідповідально.

/Тетяна Герасименко, інженер служби обліку та реалізації води КП «Полтававодоканал»

Станом на 1 серпня 2015 року споживачі послуг вуличних водорозбірних колонок заборгували підприємству «Полтававодоканал» 660 тисяч/

Норма споживання води із колонки, зазначають комунальники, становить 50 літрів на добу на одну зареєстровану особу. Вартість послуги – лише 8 гривень 89 копійок на місяць. Відтак фахівці «Водоканалу» закликають полтавців сплатити свої борги, в іншому випадку змушені будуть провести заходи із закриття та демонтажу більшості водорозбірних колонок міста.

/Тетяна Герасименко, інженер служби обліку та реалізації води КП «Полтававодоканал»
Комунальне підприємство «Полтававодоканал» звертається до абонентів, які мають заборгованість за фактично спожиті послуги, терміново погасити заборгованість/

Аби уникнути відключення води, пояснюють фахівці, абонентам вуличних водорозбірних колонок потрібно звернутися до «Полтававодоканалу» з приводу отримання технічних умов та виготовлення проектної документації і приєднання до інженерних мереж підприємства.

Стрічка новин