Через звалище недопалків та сміття можуть оштрафувати один з полтавських банків

Через звалище недопалків та сміття один з полтавських банків Інспекція з благоустрою обіцяє притягнути до адмінвідповідальності. Штраф – до 1700 гривень. Цю суму банківська установа може сплатити за невиконання відповідних Правил, а саме – неналежне прибирання прилеглої території від сміття.

Центр. Перехрестя вулиць Жовтневої та Комсомольської. Увагу Інспекції по благоустрою міста привернув ось цей банк. Сигаретні недопалки, дрібне сміття та бур'яни як зелені, так і вже сухі. Весь цей непотріб працівники банку мали б прибрати.

/Андрій Глоба, гол.спеціаліст Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом м.Полтави
Дана установа банку систематично порушує вимоги чинного законодавства, а саме вимоги Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава. А саме: не прибирається прилегла територія вд сміття, в зимовий період – від криги та снігу. Також відсутня урна для збору сміття, в яку мешканці повинні сміття викидати/

У відповідності до вимог Правил благоустрою міста, розповідає Андрій Глоба, суб'єкти господарювання, не залежно від форм власності, повинні прибирати прилеглу територію на відстані до 20 метрів від забудови, а також півметра проїзної частини. Цих норм даний банк і не дотримався. Йдемо запитати: чому? Поговорити з представниками Інспекції вийшла ось ця жінка, яка відмовилася назвати своє ім'я. З порушенням вимог представниця банку не згодна.

Наразі Інспекція з благоустрою вирішує питання про притягнення до адміністративної відповідальності представників банку. Штраф буде коливатися у межах від 850 до 1700 гривень. Загалом лише з початку серпня за порушення Правил благоустрою складено близько 40 протоколів.

Стрічка новин