Полтавці зможуть купувати квитки на автобуси, не виходячи з дому

Полтавці зможуть купувати квитки на автобуси, не виходячи з дому. Такий сервіс вже за декілька тижнів запрацює на всіх автостанціях Полтавщини. Загалом з початку року, звітують в управлінні статистики, послугами пасажирського автомобільного транспорту скористалося понад 264 мільйона людей.

Щодня з автостанцій Полтавщини виїжджають тисячі пасажирів та сотні автобусів. Лише з початку року продано майже 1 мільйон 930 тисяч квитків. В порівнянні з минулим роком, це на 150 тисяч менше. Загалом же по області люди стали менше їздити автомобільним пасажирським транспортом, констатують статисти. На 5% зменшилася кількість пасажирів.

/Наталія Шлапко, заст.нач.відділу статистики нефінансових послуг ГУ статистики в Полт.обл.
У Полтавській області за січень-червень 2015 року послугами пасажирського автомобільного транспорту з урахуванням перевезень, виконаними фізичними особами-підприємцями, скористалися понад 264 мільйона пасажирів. Виконано пасажирську роботу в обсязі майже 500 мільйонів пасажирокілометрів/

Аби заохотити людей їздити з ліцензійних автостанцій, розповідає керівник товариства з додатковою відповідальністю «Полтаваавтотранс» Сергій Бутко, вже за декілька тижнів розпочнеться онлайн-продаж квитків. Нині завершується тестування програми. До проекту має долучитися 26 автостанцій Полтавщини.

/Сергій Бутко, директор ТДВ «Полтаваавтотранс»
Можна буде заходити на сайт Автовокзалу, і заходити та обирати чи рейси, які будуть заведені, і кількість вільних місць. Можна в онлайн режимі купити квитки, не приходячи сюди/

А ще в Інтернеті можна буде знайти час відправлення, прибуття, час в дорозі та вартість квитка, демонструють фахівці. Оплата здійснюватиметься через платіжні термінали. Варто буде лише роздрукувати квиток, і вже на автостанції його обміняти. Про певні зрушення щодо комфортності та безпечності перевезень говорять і в ДАІ. Кількість дорожньо-транспортних пригод з пасажироперевізниками зменшилася. Так на Полтавщині з початку року за участю ліцензійного транспорту сталося 13 ДТП, де 28 людей травмувалося, а одна – загинула. В самому ж обласному центрі теж йде зниження аварійності. Начальник ДАІ Полтави Олександр Крайник розповідає: у 2015 році сталося 7 ДТП з потерпілими.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава
Від'їзд від зупинок громадського транспорту, маневрування, зіткнення з іншими транспортними засобами все ж таки бувають, бо на даний час відсотків 30 транспорту, що рухається містом, – це маршрутки. Все-одно якийсь коефіцієнт ДТП за участю маршрутних транспортних засобів існує/

Загалом на сьогодні маршрутна мережа Полтавщини складається із восьми сотень регулярних автобусних маршрутів: 654 приміських та міжміських і 147 міських.

Стрічка новин