У Кременчуці браконьєри виловили риби на 49 тисяч гривень

У Кременчуці браконьєри виловили риби на 49 тисяч гривень. Двох чоловіків, які займалися незаконним промислом, міліція затримала. Одним із них виявився 25-річний мешканець району, працівник місцевого підрозділу ДСНС. Яке покарання може загрожувати затриманим браконьєрам – у наступному сюжеті. 

Декілька десятків кілограмів риби стали здобиччю браконьєрів, які займалися незаконним промислом на території Кременчуцького водосховища. На водоймище 25-річний мешканець району виходив разом зі своїм 20-річним односельцем.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Вони були затримані на моторному човні. У моторному човні знаходилися сітки незаконно виловленої риби. У ході подальшого з'ясування обставин було встановлено, що один із затриманих є співробітником одного з підрозділів МНС у Полтавській області/

У сітках двох мешканців району опинилося представників водної фауни приблизно на 49 тисяч гривень.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Ким би не працювала людина: у системі МВС, або іншого правоохоронного органу, це не дає їй права займатися незаконною рибною ловлею. Тому я хочу попередити усіх, у тому числі – і співробітників різних правоохоронних органів: будь-ласка, будьте пильними, не йдіть на угоду зі своїм сумлінням, і не займайтеся незаконним промислом/

Причому, кажуть правоохоронці, порушника неодноразово попереджали про необхідність припинення незаконної діяльності. Проте, попри заборону, він продовжував виловлювати рибу у великих обсягах. Нині за даним фактом відкрите кримінальне провадження. Затриманим може загрожувати стягнення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь, засобів промислу та всього добутого.

Стрічка новин