В обласній раді говорили про долю полтавського «Еліта-Центру»

Про долю Полтавського «Еліта-Центру» – недобудови по бульвару Боровиковського, 11, йшлося на спільному засіданні президії та постійних комісій обласної ради. Відбулося воно перед проведенням 30-ї позачергової сесії. Тут обговорювали питання, які планували винести на розгляд депутатів.

Епопея з недобудовою по бульвару Боровиковського, 11 розпочалася у 2007 році. Тоді від будівельної афери постраждало 80 людей, а майже 17,5 млн.грн (все це гроші інвесторів) зникли у невідомому напрямку. На місці обіцяної багатоповерхівки звели лише 1-й поверх, полтавці омріяних квартир не отримали. Нарешті вперше за 8 років справа може зрушити з мертвої точки. Меморандум щодо реалізації спільних дій по відновленню будівництва між облдержадміністрацією, обласною радою, міськвиконкомом, ПАТ «Комбінат виробничих підприємств», корпорацією «Полтавабудінвест» (яка була забудовником полтавського «Еліта-центру»), інвестиційною компанією «Полтавабудінвест» та інвесторами став темою розмови на засіданні президії та постійних комісій обласної ради. Нині документ – в процесі підписання.

/Олександр Панков, начальник управління містобудування та архітектури Полтавської ОДА
Розробляється детальний план території артскладів, там передбачаються 3 земельні ділянки, які планують через управління капітального будівництва Полтави, залучивши потенційного інвестора, а це Комбінат виробничих підприємств у Терешках, він готовий завдяки тому, що будується соціальне житло в цьому мікрорайоні, добудувати будинок по Боровиковського, 11/

Як часто буває, щоб вирішити одну проблему, потрібно справитись з низкою інших. Нині в обласній раді мають відшукати кошти на ремонт аварійного колектору, який пролягає на території артскладів, де знаходиться недобудова.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Ми компромісно виділяємо гроші на каналізацію, а місто виділяє забудовнику (інвестору) безкоштовно землю для будівництва, а він зі свого боку зобов'язується добудувати цей будинок/

Частина депутатів наполягає: вирішенням проблеми слід зайнятися саме зараз, інакше її просто перекладуть на плечі майбутнього складу обласної ради.

/Володимир Оніщенко, депутат Полтавської ОР
Головне в цьому меморандумі – це те, що квартири, можливо, протягом 2-х років, будуть надані в цьому будинку, або в тих двох будинках, які будуть будуватися. І вже сьогодні ми хочемо благословити і визначити забудовника. Я думаю, що це питання якщо і обговорювати, то спочатку – в комісіях/

Головне, зазначалося на засіданні, що нарешті з'явився потенційний інвестор. Коли все піде за планом, і місто надасть забудовникові земельні ділянки для спорудження трьох багатоповерхівок, він безкоштовно добудує і полтавський «Еліта-центр».

Стрічка новин