Правоохоронці затримали чоловіка, який займався звідництвом

Правоохоронці затримали чоловіка, який займався звідництвом. Полтавське подружжя організувало справжній сімейний бізнес: чоловік через інтернет шукав клієнтів, а його співмешканка надавала їм інтимні послуги. Більше про таку діяльність – у наступному сюжеті.

Працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Полтавській області, виявили факт звідництва з метою розпусти.

/Тетяна Іщенко, оперуповноважена відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми УМВС України в Полтавській області
У ході проведених заходів встановлено 34-річного жителя міста Полтава, який з метою незаконного збагачення в соціальній мережі Інтернет здійснював пошук клієнтів-чоловіків, яким пропонував надання інтимних послуг жінкою за грошову винагороду у сумі 350 гривень/

Таким чином допомогала заробляти гроші своєму «благовірному» 40-річна співмешканка. Наразі за цим фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 302 Кримінального кодексу України. 34-річному чоловіку повідомлено про підозру. Відповідно до чинного законодавства, йому може загрожувати обмеження волі на строк до 5 років, або позбавлення волі на той самий термін.

Стрічка новин