На Полтавщині готуються до проведення Сорочинського ярмарку. Цього разу головне – безпека учасників і відвідувачів

У Великих Сорочинцях майже готові до ярмаркування. Сьогодні разом з представниками служб, причетних до організації найбільш відомого торжища країни, Сорочинці відвідав голова обласної державної адміністрації Валерій Головко. В першу чергу йшлося про безпеку. Упродовж 6-ти днів, доки триватиме ярмарок, територію в 16 гектарів патрулюватимуть працівники міліції, ДАІ, працюватимуть кінологи. Тут вже встановили камери відеоспостереження. Більше про це – далі у сюжеті.

Цього року Національний Сорочинський ярмарок проходитиме з 18-го по 23 серпня. До прийому гостей у селі Великі Сорочинці Миргородського району практично готові, залишилося завершити роботи з художнього оформлення торжища. За словами керівника проекту Світлани Свищевої, вже отримали понад сто заявок на участь від народних майстрів, підприємств та окремих підприємців. Нині головне – гарантувати безпеку учасникам та гостям ярмарку. На цьому наголошував і губернатор Полтавщини Валерій Головко під час виїзної наради за участю керівників правоохоронних структур і контролюючих служб.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Заборонити будь-яку стихійну торгівлю і будь-яку несанкціоновану зупинку машин за межами Сорочинського ярмарку. Не потрібно робити скупчення міліції на території ярмарку, бо це викликатиме роздратування з боку громадян, потрібно просто взяти в кільце/

Територія ярмарку – 16 гектарів, проте цього разу торговельні ряди не розтягуватимуть, знову ж таки – задля безпеки.

/Світлана Свищева, керівник проекту «Сорочинський ярмарок»
Хай буде краще частина не заповнена, але ми будемо розуміти, що там пусто, і немає якихось моментів, щоб не підозрювати щось і так далі/

Камери відеоспостереження на території торжища вже встановили, під час його проведення шукати вибухонебезпечні предмети правоохоронцям допомагатимуть собаки. Цього разу встановлять 5 сцен, на яких виступатиме майже півтори сотні творчих колективів з усієї України. Це вперше така велика кількість за всю історію проведення ярмарку, говорить головний режисер Олександр Любченко.

/Олександр Любченко, головний режисер «Сорочинського ярмарку»
20-го числа у нас – традиційні вечорниці, і спеціальний гість – «Лісапетний батальйон». 21-го – свято пива, перед цим – концерт Володимира Дороша і гурту «Гармонія». І 22-го у нас закриває «Друга ріка»/

Цього року тут очікують багатьох послів іноземних держав, деякі приїдуть вперше, як-от дипломатичні представники з Малайзії та Великобританії. Під час візиту до Великих Сорочинець Валерій Головко дав високу оцінку роботі служб, причетних до організації торжища.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Запрошення першим особам: міністрам, Уряду, голові ВР, віце-спікерам надіслані, тому чекаємо/

Від рівня проведення Сорочинського ярмарку, зазначалося під час зустрічі, залежить імідж Полтавщини, тож зроблять все можливе, щоб приємно здивувати гостей.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію