С.Чередніченко: «Власник «Аврори» наживається на житті і здоров'і дітей»

Претендент на високі посади Лев Жиденко продає дітям іграшки, що не відповідають вимогам законодавства. Так вважає громадський діяч Сергій Чередніченко, і у нього є докази такої недобросовісної діяльності. Сьогодні Інспекція з питань захисту прав споживачів підтвердила, що в мережі магазинів «Аврора» реалізують продукцію, на якій відсутня необхідна іформація.

У травні цього року до одного з громадських діячів Полтави підійшла жінка і поскаржилася на магазин «Аврора» та дитячі іграшки.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Вона купила іграшку в мережі магазинів «Аврора», у дитинки зараз діагноз «хімічне отруєння». Дитинка зараз знаходиться в дитячій токсикології. Ми хотіли, щоб вона дала нам відзняти цю дитину, але відмовилася, посилаючись на те, що її будуть переслідувати/

Сергій Чередніченко вирішив особисто придбати іграшку та здати її на перевірку.
Сьогодні прийшла відповідь на звернення громадського діяча. Інспекція з питань захисту прав споживачів повідомляє, що зазначені в зверненні факти підтвердилися. У магазині «Аврора» виявлено продукцію, на яку відсутня необхідна, доступна, достовірна та своєчасна інформація про найменування, місцезнаходження виробника та дату виробництва.
У листі Держспоживінспекція планує притягнути до адміністративної відповідальності винних осіб та заборонити реалізацію продукції, що не відповідає вимогам діючого законодавства.
Лев Жиденко – голова громадської платформи «Нова Полтава». Фарбування дворів у світло-зелений говорить про те, що до місцевих виборів залишилося не багато. У той же час, депутат обласної ради є співвласником мережі магазинів «Аврора». Цю інформацію підтвердив він і в телефонній розмові. Прокоментував і ситуацію з дитячою іграшкою.

/Лев Жиденко, лідер Відкритої громадської платформи «Нова Полтава»
Якщо відбувалася дійсно така перевірка, я просто не займаюся кооперативною діяльністю, тому що займаюся зараз громадською діяльністю, і не дуже в курсі всіх процесів, які там відбуваються. Але якщо така перевірка була, і якщо вона таке виявила, це питання власне до керівництва компанії, і вони виправлять, я думаю/

До того ж Лев Жиденко повідомив, що товар можна обміняти. Сергій Чередніченко у свою чергу вважає таку поведінку лідера «Нової Полтави» не відповідною посаді, яку він хоче обійняти.

/Сергій Чередніченко, громадський діяч
Це говорить про те, що з одного боку ми бачимо гарний політичний проект, а з іншого – ми бачимо реалії міста Полтави. Коли людина, яка може говорити, що це тиск, що це політичні переслідування, просто реалізує і наживається на найголовнішому – житті дітей і здоров'ї цих дітей/

Громадський діяч застерігає полтавців від покупки дитячих іграшок в мережі магазинів «Аврора».

Стрічка новин