Півтори тисячі доларів США – за переоформлення інвалідності

Півтори тисячі доларів США – за переоформлення інвалідності. Таку суму вимагали у закладі медико-соціальної експертизи в людини, яка має одну нирку. Корупційну схему викрили правоохоронці Полтавщини. Втім, під час обшуку будинку підозрюваної господарі оселі чинили жорсткий опір міліціонерам, внаслідок чого одному з правоохоронців медики наклали вісім швів. 

Ціна підтвердження інвалідності – півтори тисячі доларів США. Таку суму вимагали на Полтавщині у людини з однією ниркою. Правоохоронці задокументували факт отримання неправомірної вигоди.

/Олег Бех, начальник УМВС Полтавщини
Яку отримували працівники МСЕК – комісії, що видає заключення про інвалідність. Було затримано двоє осіб: це медсестру одного з підрозділів та керівника одного з районів МСЕК/

За словами головного міліціонера області, кошти передавали частинами. Посередницею у цій справі виступила медсестра однієї з полтавських лікарень. Під час обшуку у будинку керівника районної МСЕК правоохоронці знайшли ще чимало.

/Олег Бех, начальник УМВС Полтавщини
Було вилучено вогнепальну зброю, цей «обріз», патрони. І грошову суму у розмірі 30 тисяч доларів. Також документацію, пов'язану з корупційними діями, і документи, які готувались для оформлення/

А ще правоохоронці говорять, що під час проведення слідчих дій чоловік підозрюваної особи натравив собаку на одного з правоохоронців. За словами міліціонерів, їх колега отримав серйозні тілесні ушкодження та рвані рани. Слідчі дії нині тривають. Даним особам загрожує ув'язнення до 10 років. За інформацією управління протидії злочинності в сфері економіки, керівника районної МСЕК вже понижували у посаді.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію