Студенти склали військову присягу

Студенти склали військову присягу. Перший випуск офіцерів запасу, які отримають звання молодших лейтенантів, відбувся сьогодні у Полтаві біля пам'ятника Слави героям-авіаторам. Більше шістдесяти студентів Полтавського університету економіки і торгівлі пройшли військові збори, склали державні іспити та урочисто присягнули на вірність Україні. Два роки хлопці та дівчата, крім основної професії, проходили військову підготовку. І вже нині дехто із них планує пов'язати своє життя зі службою у силових структурах та Збройних силах України.

Полтавський студент Олег Федорович відзначає своєрідний випуск. Сьогодні він складає присягу на вірність Україні. Рідний виш – Полтавський університет економіки і торгівлі – дав йому можливість здобути під час навчання ще й військову підготовку.

/Олег Федорович, випускник кафедри підготовки офіцерів запасу Харківського університету повітряних сил
Кожен поважаючий себе чоловік повинен зробити певний крок для стабілізації ситуації і для того, щоб, як мінімум, був мир. Я більш ніж впевнений, що 80% цих людей, які два роки зі мною пліч-о-пліч йшли до цього моменту, також прийшли з цієї ж причини/

За рік він буде спеціалістом готельно-ресторанної справи, а вже зараз – курсант 452 взводу 1 роти.

/Олег Федорович, випускник кафедри підготовки офіцерів запасу Харківського університету повітряних сил
Я не відкидаю такої можливості, що продовжу свій кар'єрний ріст у Збройних Силах України/

62 студенти Полтавського університету економіки і торгівлі – перші випускники військової кафедри. І серед них – не тільки чоловіки.

Юля Наливайко вміло тримає за спиною автомат. А ще в її підпорядкуванні – 28 курсантів: порівну дівчат та хлопців. Військових вона завжди вважала престижною професією. Зараз майбутній товарознавець – ще й командир взводу.

/Юля Наливайко, студентка ПУЕТ, командир взводу
Підготовка наша багато чого мені дала. Я сама навіть змінилася. З нашого взводу кожний помітив, як ми за цей час змінилися, здружилися. Колектив у нас дуже злагоджений став/

У 2013 році Полтавський університет економіки і торгівлі підписав угоду про співпрацю з Харківським університетом повітряних сил. Зараз бажаючих отримати військовий вишкіл стає все більше, тому їх відбирають за конкурсом. Військову підготовку студенти проходять раз на тиждень, поглиблено вивчаючи 13 предметів.

/Володимир Гриценко, відповідальний за військову підготовку в ПУЕТ
Багато виявили бажання отримати і військове звання. І в процесі навчання у нас вже відсотків 5-7 захотіли продовжувати кар'єру якраз по цій стезі: піти у силові структури, піти у Збройні сили/

Почуття гордості за дівчат і хлопців, які у нелегкий та відповідальний для країни час не бояться брати на себе обов'язок захищати її, в урочистий день переповнюють і ректора вишу.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ
Це і додаткові можливості для реалізації потенціалу випускників, які навчаються за економічними, інженерно-технічними чи іншими спеціальностями. І це, звичайно, не може не радувати. Це вияв і патріотизму, і гуманності, і мужності. А це не може не тішити, бо це наші випускники/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію