Стан доріг у Полтаві не гірший, аніж в Запоріжжі чи Дніпропетровську

Стан доріг у Полтаві не гірший, аніж в Запоріжжі чи Дніпропетровську. Так стверджують водії, які їздять місцевими шляхами. У той же час, міська влада обіцяє, що у цьому році максимально використають бюджетні кошти та відновлять стільки асфальтного покриття, що скаржиться буде практично ні на що.

Стан доріг Полтави – завжди болюча тема для місцевих водіїв та гостей нашого міста.

/Жахливий. Жахливий стан. Особливо центральних доріг - міст на «Половках», Бірюзова.
Дороги треба ремонтувати. Дороги треба ремонтувати…/

Та асфальтне покриття Полтавщини не гірше, аніж у сусідніх регіонах.

/- Я з Дніпропетровська.
- Можете порівняти дороги тут і там?
- В принципі – однакові. Практично такі самі. Їздити можна. Є бокові вулиці, де дуже великі ями. На центральних – майже все зроблено.

Зараз уже в Запоріжжі кращі, а були одинакові/

Однією з таких проблемих доріг донедавна була і вулиця Рози Люксембург. Нині її мешканці чують гуркіт техніки та спостерігають за ремонтними роботами.

/Плачевний був раніше, а зараз потрошку щось міняється у кращому напрямку.

Дорога була дуже погана. А зараз дивлюся – ніби ремонтують. Гарненька. Буде, мабуть. Надіюся/

Тут запланований не просто поточний ремонт дороги. Найближчим часом на місці вибоїн з'явиться абсолютно гладенький асфальт.

/Олександр Савісько, працівник УМБ-23
Поточний ремонт в себе включає ямковий ремонт, тобто ліквідація тріщин і невеликих ям. А капітальний ремонт – це повне перестелення покриття.
Старе покриття вирівнюється, і вже потім йде асфальтоукладальник, уже повністю укладає нове покриття/

Повністю «освіжити» місцева влада хоче не лише цю вулицю. У планах Олександра Мамая – провести повну реставрацію ще тих доріг, на адресу яких він вислухав чимало нарікань.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Ми хочемо зробити капітальний ремонт не тільки на Рози Люксембург. Ми хочемо зробити повністю капітальний ремонт вулиці Маршала Бірюзова славнозвісної нашої, великомученої вулиці. Ми повністю зробимо капітальний ремонт вулиці Великотирнівської, Шолом-Алейхема, Сковороди, Козака вулиці/

Все це зможуть реалізувати за допомогою 160 мільйонів гривень, які у 2015 виділено на ремонт доріг.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
На сьогодні ще не використано й 30 мільйонів. Уявляєте, якщо ми сьогодні використали 30 мільйонів, а ще у нас залишилося 130, то я думаю, що ми зробимо у цьому році дуже багато доріг. І найголовніше сьогодні – аби тільки держава наші кошти не заморозила/

За словами мера Полтави, такий сценарій повторювався попередні 2 роки. Саме тому зараз дороги нашого міста – не в найкращому стані.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію