Фарбування погребу переросло у трагедію: двоє людей знепритомніли від отруйних парів фарби

Ледь живих чоловіка та жінку витягли білицькі рятувальники з триметрового погребу. Там вони фарбували металеві конструкції. Але внаслідок отруєння фарбою знепритомніли та не змогли самостійно вибратися з підземної пастки.

Ось ці чоловіки – місцеві герої. Пожежний та водій. Днями вони врятували життя двох людей, які отруїлися під час фарбування погребу. Отримавши сигнал, бійці місцевої пожежної команди №1 селища Білики Кобеляцького району швидко виїхали за вказаною адресою. Там без спеціальних захисних засобів, лише у звичайних протигазах, діяли рішуче. Сергій Троян вирішив спускатися в небезпечне приміщення. В цей момент, говорить, час тягнувся надто довго.

/Сергій Троян, водій
Може, хвилина, може, дві, може, 5, але для мене він тягнувся дуже довго/

З-під землі за допомогою рятувального поясу першим витягли чоловіка. Його стан був критичний.

/Віктор Лимар, пожежний
Він одразу з себе пояс зняв, себе застрахував мотузкою, а його поясом, щоб швидше, бо вже часу не було. Піна з рота вже пішла/

Сусіди розповідають: спочатку стало зле чоловіку. Жінка пішла його рятувати, але теж знепритомніла. Потім фахівцям сказали, що вони взагалі померли.

/Володимир Копиця, начальник місцевої пожежної команди №1 смт.Білики
Я одразу почав набирати номер водія нашого. Водія і пожежного. Під'їхав до пожежної частини, закрив ворота і поїхав туди. В цей час відповів водій Троян, сказав, що витягли людей живими. Він дуже хекав, аж мені стало погано. Самі розумієте, яка обстановка/

Обох потерпілих направили на лікування до Кобеляцької центральної районної лікарні. Їхнє самопочуття медики розцініють як стан середньої тяжкості.

Стрічка новин