Кременчуцькі правоохоронці викрили чергову точку продажу психотропних речовин

Психотропних речовини на суму близько 40 тисяч гривень за цінами «чорного ринку» вилучили кременчуцькі правоохоронці. В одному із підвальних приміщень під виглядом солі для ванни група осіб розповсюджувала заборонені наркотичні засоби. Скільки щодня заробляли на них – дивіться у наступному сюжеті.

Близько півроку на території міста Кременчука діяла група осіб, яка в одному з підвальних приміщень займалася збутом психотропних речовин.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Вони здійснювали торгівлю психотропними речовинами типу «Спайс» – курильна суміш із китайської речовини, яка було завезена в Україну як соль для ванни, яку наркозалежні люди використовують, розбавляють і вводять внутрішньо в організм/

У ході обшуку правоохоронці вилучили понад 200 пакетів курильної суміші та більше 100 – так званої «солі для ванни» із вмістом сполуки, що підпадає під ознаки психотропної речовини. Вартість цього «товару» перевищує 40 тисяч гривень.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Також на місці проведення обшуків, на місці торгівлі даними психотропними речовинами були вилучені паспорта, документи, телефони, майно наркозалежних людей, які приносили це майно в обмін на наркотики/

Ця точка розповсюдження наркотичних речовин працювала цілодобово. Її робота приносила кілька тисяч гривень щодня.

/продавець магазину
По-різному: дві, чотири, шість/

За фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 307 Кримінального кодексу України. Наразі встановлюються канали надходження вилучених препаратів.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію