На 13-ій сесії Октябрської у місті Полтава районної ради п'ятого скликання були прийняті до відома зміни у персональному складі органу: депутатських повноважень позбавили колишнього члена фракції «Пар

В Октябрській районній у місті Полтава раді фракція «Партії регіонів» представлена одинадцятьма депутатами.

Втім, відтепер склад фракції змінено. 20 липня цього року територіальна районна виборча комісія прийняла рішення про дострокове припинення депутатських повноважень Дубровінського Ігора Вадимовича. Підставою для цього стало рішення обласного відділення «Партії регіонів» про виключення останнього з лав партії.

Це рішення було прийняте не одразу. За словами Валерія Пархоменка, керівний апарат майже рік вивчав діяльність їхнього колишнього однопартійця. Втім, не тільки його. В Кременчуці зі складу партії теж було виключено двох депутатів. За словами заступника керівника апарату обласного відділення «Партії регіонів», дехто з депутатів місцевих керівних органів використовував мандат для власного блага. Таким людям – не місце серед регіоналів. Саме тому, говорять, Ігор Дубровінський був позбавлений членства у партії. Голова Октябрської райради Олег Пругло рішення регіоналів підтримав.

Місце позбавленого мандату екс-регіонала зайняла, відповідно до закону про надання депутатських повноважень, наступна у виборчому списку «Партії регіонів» Олена Лавриненко.

Взяти коментарі у Ігоря Дубровінського з приводу його виключення з лав депутатів не вдалося, він на сесію не з'явився. Невідомо також, чи оскаржуватиме він таке рішення партії та ради в судовому порядку.

Стрічка новин