За минулий тиждень у Полтаві трапилося дві дорожньо-транспортні пригоди за участі пішоходів

За минулий тиждень у Полтаві трапилося дві дорожньо-транспортні пригоди за участі пішоходів. В обох випадках водії автомобілів зникли з місця пригоди, не надавши потерпілим допомоги. Відтак, працівники Державтоінспекції розшукують недобросовісних учасників аварії та їх транспорт.

За минулий тиждень 2 пішоходи постраждали внаслідок ДТП. Одне з них трапилося 12 липня на вулиці Лялі Убийвовк.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава
Пішохід отримав серйозні тілесні ушкодження. Водій з місця пригоди зник. Свідки пригоди дали свідчення про те, що автомобіль був хеч-бек темного кольору. Також вони дали свідчення про номерні знаки. На даний момент дорожньо-транспортна пригода наразі не розкрита/

Сам транспортний засіб та водій поки не встановлені.
Ще одне ДТП – на розі вулиць Жовтневої та Майдану Незалежності. Автомобіль світлого кольору близько 23 години на пішоходному переході збив 15-річну дівчину і також зник.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава
Хотілось би звернутися до водіїв. Якщо дорожньо-транспортна пригода вже трапилася – вони повинні зупинитися, надати першу медичну допомогу. Хотілося б звернутися до водія, який залишив місце пригоди: потрібно мати людську гідність. Те, що вже сталося, те сталося. Треба знаходити в собі сміливість і прийти з повинною/

Така поведінка тих, хто сидить за кермом, врахується як пом'якшуюча обставина при розслідуванні. Окрім цього, працівники Державтоінспекції просять всіх свідків цих двох ДТП надати будь-яку інформацію. Вона буде корисною.

Стрічка новин