Де тонко, там і рветься

Де тонко, там і рветься: «Полтававодоканал» проводить гідравлічні випробування розподільчої мережі водопостачання. Це, пояснюють фахівці  підприємства, необхідно для виявлення так званих «слабких» місць. Щоб мешканці не відчули перебоїв із водопостачанням, почергово, згідно з графіком, випробування проведуть по окремим розподільчим гілкам мереж. Сьогодні розпочали із зони з умовною назвою «Електромотор», до якої належать вулиці Фрунзе, Кагамлика, Київське Шосе та мікрорайони Сади, Половки, Алмазний.

В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал» розпочали гідравлічні випробування розподільчої мережі водопостачання. Вони спеціально підвищуватимуть тиск у мережах, щоб визначити найбільш слабкі місця.

/Олег Кретович, генеральний директор ОКП «Полтававодоканал»
Зараз матимемо змогу спостерігати на моніторах в диспетчерській, як буде збільшуватись тиск, відстежуємо подачу, яка залежить від тиску. Коли ми бачимо, що пропорції розриваються, розуміємо, що з'являються витоки. Коли ці величини витоків стають неприпустимими, випробування припиняється, виїжджають аварійні бригади, знаходять витоки води і приступають до відновлення мереж/

Розподільча мережа водопостачання Полтави розподілена на 5 зон. Розпочали гідравлічні випробування з найбільшої, умовна назва якої – «Електромотор». Мова йде про вулиці Фрунзе, Кагамлика, Київське Шосе, а також мікрорайони Сади, Половки та Алмазний. Загальна протяжність мереж на цьому відрізку – 253 км. Для оперативнішого реагування на пориви комунальники просять повідомляти про проблеми на водогоні за телефоном: 56 96 00. Це диспетчерська служба, яка працює цілодобово. Першим надійшло повідомлення про порив поблизу зупинки «Мотель», аварійно-відновлювальна бригада одразу ж виїхала на місце.

/Василь Забишний, головний фахівець з водопостачання ОКП «Полтававодоканал»
З цього водогону отримує воду практично увесь Алмазний, і 2 насосні станції, навіть 3, а це три мікрорайони, прямо з цієї труби. Якщо не вжити заходів, буде безводдя, як в пустелі/

Комунальники зробили все, щоб ліквідувати аварію на водогоні, пракладеному 35 років тому. Мережі, говорять, не вічні, тож «де тонко, там і рветься». У цих мікрорайонах частково обмежили подачу води, але значних незручностей, запевняють, полтавці не відчують, бо завдяки перепідключенню отримуватимуть її з інших джерел. Про графік та хід випробувань у «Водоканалі» полтавців обіцяють регулярно інформувати.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію