У Миргородському районі невідомий грабував храми

У Миргородському районі невідомий грабував храми. 35-річного мешканця міста Суми затримали після однієї з невдалих спроб проникнути до релігійної споруди. Як виявилося, до цього він встиг привласнити 4 ікони та дві скриньки із іншої церкви. Подробиці події – далі у випуску.

Миргородщиною прокотилася новина про церковного крадія. У селі Комишня невідомий зловмисник зазіхнув на святе – накинув оком на ікони. Проте реалізувати задумане не вдалося.

/затриманий
Поїхав у Комишню, там зробив взлом, але взяти нічого не встиг, втік, а машину залишив там/

Підозрілий автомобіль помітили місцеві мешканці та повідомили сільському голові, який у свою чергу зателефонував до міліції. Чоловіка, який намагався проникнути у храм, затримали. Як виявилося, церква у Комишні стала не єдиним об'єктом, де побував 35-річний раніше судимий мешканець міста Суми. Із Свято-Преображенської церкви у селі Зуївці він виніс дві скриньки обрядового призначення та чотири ікони.

/протоієрей Святослав, настоятель Святовознесенської церкви с.Комишня
Рамки побиті, скло розбите, рамки потрощені, витягнуті самі бумаги/

Ікони, пояснював затриманий, він викрадав, щоб отримати гроші.

/Володимир Река, начальник Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області
Зараз оперативники відпрацьовують версії щодо причетності даного громадянина до скоєння аналогічних злочинів/

Наразі за даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Крадію церковних цінностей загрожує позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Стрічка новин