Київський районний суд міста Полтави знову зустрів Геннадія Кернеса

Київський районний суд міста Полтави вкотре зустрів Геннадія Кернеса. Одіозного мера Харкова та його двох охоронців обвинувачують одразу в 3 злочинах: викраденні людини, катуванні та погрозі вбивством. Однак явка головного учасника подій не прискорює судовий процес – до розгляду справи по суті досі не дібралися.

Чергове підготовче судове засідання за обвинуваченням Геннадія Кернеса традиційно пройшло в оточенні активістів. Цього разу до Полтави приїхали і представники громадської варти «Харків», які гучно висловлювали свою позицію.

/Валентин Бистриченко, організатор громадської варти «Харків»
Ми приїхали підтримати мера міста Харкова у тому його бажанні, що він уже дуже сильно зморився. Всі соки він просто віддав Харкову. Він вже на візочку, сил вже у нього немає. Давайте пожаліємо бідну людину, нехай йде у відставку, нехай його вже відпустять, бо всі сили він вже повіддавав для України, для Харкова/

Підхід до чорного входу перекрито автомобілем. Сам суд проходив під періодичні вигуки громади. До Полтави прибув і Михайло Добкін. Розпочали слухання під державний гімн від активістів. Потім – посипалися клопотання зі сторони захисту про перенесення засідання. Перше – через відсутність адвоката Лідії Ізовітової. Друге – у зв'язку з неознайомленням з 12 томом кримінального провадження. У той же час Геннадій Кернес ще раз заявив про фальсифікацію справи Міністром внутрішніх справ.

/Геннадій Кернес, Харківський міський голова
Аваков – зла людина. Аваков – авантюрист, і по суті, я думаю, що його подвиги на посту Міністра внутрішніх справ ще стануть предметом важливого з'ясування з боку правоохоронних органів/

Врешті-решт засідання перенесли. Довго обговорюючи дату та час зустрічі, вирішили: наступного разу учасники процесу, обіцяють, у повному складі приїдуть до Полтави на 11 годину 28 липня.

Стрічка новин