В центрі міста разом зібралися айтішники, музиканти, поети, спортсмени

В центрі міста разом зібралися айтішники, музиканти, поети, спортсмени. Вони та інша творча молодь – учасники фестивалю «Арт Полтава», організованого однією з молодіжних організацій. Упродовж двох днів в Корпусному парку будуть проводитися різноманітні майстер-класи, тренінги, семінари, активні ігри. Плюс постійно звучатиме жива музика.

Творчі заходи для полтавців вже не є несподіванкою. Один із таких стартував у п'ятницю посеред Корпусного парку. Фестиваль «Арт Полтава» відбувається вже вдруге.

/Лариса Шило, член Полт.обл.молодіжної організації «Покоління Googlе»
Ми хочемо показати людям, що можна класно відпочивати спокійно без непотрібних речей, без алкоголю, без наркотиків, без лайки. Хочемо показати любов і те, що не потрібно боятися бути яскравим і реалізуватися у своїх талантах/

Цього року, розповідають організатори, збільшили кількість зон. Одна з нових – ІТ-зона. На тематичні тренінги та семінари прийшло неочікувано багато людей.

/Маргарита Антонець, член Полт.обл.молодіжної організації «Покоління Googlе»
Ми бачимо, що зараз сучасна молодь постійно в комп'ютері, постійно новітні ресурси шукають, тому ІТ-технології – це те, що цікавить молодь. Тому в цьому році такий ІТ-ярд для тих, хто любить програмувати, любить комп'ютер/

Знайдуть для себе розваги і любителі активного відпочинку – волейбол, фрісбі, слеклайн. Саме останньою забавкою зацікавилися діти. Артур ходить по такій стрічці з минулого року.

/Артур Марков
Одні ходять, інші стрибають. Це можна вважати як спорт. Його натягують інколи над річкою поміж дерев, поміж будинків, але зі страховкою, звичайно/

Фестиваль організований виключно за кошти молоді. Хто скільки міг – стільки і вклав у спільну справу. Партнери лише допомогли роздрукувати інформаційні листівки. Зі своєю технікою прийшов і Владислав Кушніров. Він займається з дітьми робототехнікою.

/Владислав Кушніров, навчає дітей
Зараз на території «Арт Полтави» відбувається майстер-клас по робототехніці на базі різних конструкторів, які призначені для найменших школярів, бо тут йде не тільки створення самого робота, а ще й програмування/

Тобто базові програми, пояснює Владислав, дають можливість оживити те, що діти сконструювали. Найбільшою популярністю користується муз-зона, де місцеві артисти демонструють свої таланти.

/Марта
Ми хочемо побачити концерт, в якому бере участь мій брат старший Андрюха/

Відвідати «Арт Полтаву» та взяти участь у майстер-класах, тренінгах та іграх можна у п'ятницю та суботу з 14-ї години.

Стрічка новин