Заселення квартир та чергові звернення громадян розглядали сьогодні на засіданні громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі

Черга на квартири неупинно росте, а от житла не вистачає, у тому числі – через недостатнє державне фінансування для чорнобильців та військовослужбовців.

Тільки за останній місяць до міської квартирної черги додалося ще 29 претендентів на житло. Також останні часом збільшився список одиноких матерів та багатодітних родин, яким потрібна квартира, зазначили на засіданні. В той же час 51 сім'ю з міської квартирної черги зняли - частина з них виїхала в міста, інші самі придбали житло або померли. Також на зібранні розподілили ряд квартир в новому будинку на вулиці Гожулянській, 28.

Але разом з тим, фінансування в цій сфері дуже недостатнє. Тільки в Полтаві на квартирній черзі перебуває більше 400-сот чорнобильців. Із них - 77 інваліди, які потребують негайного надання житла, зазначає начальник відділу обліку та розподілу житла при міськвиконкомі Інна Маляренко. Каже, така ж ситуація – і з квартирами для військовослужбовців, які перебувають на черзі в Полтавському гарнізоні.

Стрічка новин