Майже 2 500 автобусів по всій області протягом останнього місяця зупинила ДАІ Полтавщини

Майже 2 500 автобусів по всій області протягом останнього місяця зупинила Державтоінспекція Полтавщини. Перевіряли пасажироперевізників у рамках Всеукраїнської операції «Автобус-2015». Перевезення пасажирів понад встановлену кількість та відхилення від маршруту – найтиповіші порушення, які здійснювали водії автобусів.

З 1 по 30 червня ДАІшники по всій Україні контролювали, як пасажироперевізники возять людей. Це стосується як регулярних, так і нерегулярних рейсів. В Полтаві перевірили майже всі автобуси, які курсують в місті, а таких близько 1000. В кожного десятого, зазначає начальник ДАІ Полтави Олександр Крайник, виявляли порушення.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава
Під час цієї операції виявлено більше 100 порушень ПДР, в частині технічних несправностей – 12, перевезення понад встановлену кількість пасажирів – більше 30, та інші порушення/

Загалом на Полтавщині із 1030 порушень майже 500 – відхилення від маршруту та майже 160 – перевезення понад встановлену кількість. Крім цього дивилися на технічний стан: справність рульового механізму, гальмівної системи, наявні пошкодження лобового скла та інші показники.

/Тарас Полтавець, старший інспектор з особливих доручень відділу АТІ ДАІ Полтавщини
Перевіряється технічний стан автобусів. Туди входить візуальний огляд автобуса, і стан шин, і стан в салоні сидінь, відповідність їх записів в реєстраційних документах. Якщо 20 пасажирських сидінь, то в МРЕВ має бути зареєстровано 20 пасажирських сидінь/

Саме за технічні несправності накладався найбільший штраф – 680 гривень. У викритті порушників допомагали і прості полтавці.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтави
Громадяни також долучилися до проведення акції своїми повідомленнями на чергову частину про порушення Правил водіями. Якщо є відеодоказ і достатня доказова база, на підставі цих звернень і повідомлень ми складали протоколи/

У ході операції, наголошують ДАІшники, траплялися випадки, коли виявляли водіїв у нетверезому стані. Всього – 6 чоловік по області.

Стрічка новин