Цього літа школярів Полтави за бюджетний кошт оздоровлюють і в таборі «Орлятко» Новосанжарського району

Цього літа школярів Полтави за бюджетний кошт оздоровлюють не лише у дитячих таборах «Супутник» та «Олімпійські надії», а й у «Орлятку» Новосанжарського району. На це з міської казни цьогоріч спрямували більше 2-х мільйонів грн. Мова йде про дітей пільгових категорій, талановитих маленьких полтавців, дітей працівників бюджетної сфери. Днями міський голова Олександр Мамай відвідав «Орлятко», щоб ознайомитись з умовами відпочинку малечі. 

Дитячий табір «Орлятко» – в обласному підпорядкуванні, але цього року за кошти з міського бюджету тут планують оздоровити 750 маленьких полтавців, що у кілька разів більше, ніж зазвичай. Це діти пільгових категорій, частина з них вже набираються сил у Матвіївці Новосанжарського району, де розташований заклад. Природа, свіже повітря та змістовне дозвілля роблять свою справу.

/Руслана
Мені подобається тут абсолютно все!/

/Ростислав
Увесь час квести, добре харчування/

/Анастасія
Різні цікаві конкурси, наприклад, «Розсміши коміка» сьогодні був/

/Діана
Ми якось грали в естафету «Хто оббризкає фізрука»!/

/Микита
Ми тут всім займаємось: спимо, танцюємо, радіємо, спортом займаємось, дружимо/

/Іра
Ми ходимо на річку, отримуємо призи, беремо участь в ярмарках, у нас добрі вожаті/

Нині тут відпочиває 250 дітей, майже всі – за путівками, які придбали за бюджетні кошти. Загалом на оздоровлення школярів у таборах області депутати міської ради цього року спрямували понад 2 млн.250 тисяч грн.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Ми розуміємо, що в Україні криза, криза в Полтаві, тому багато батьків не можуть повезти дітей на відпочинок, нині табір «Орлятко» переповнений. Сьогодні ще будуть сюрпризи для дітей: фейєрверки, багаття, яке ми любили в дитинстві. Приємно, що ми взмозі оздоровити дітей, які цього потребують/

Окрім «Орлятка», улюбленими місцями відпочинку малечі залишаються «Супутник», що у Михайлівці Диканського району, та «Олімпійські надії» у Верхолах, неподалік Полтави. Загалом у таборах цього року планують оздоровити майже 5 тисяч дітей.

Стрічка новин