Хоч для малечі літній сезон уже розпочався, дорослі в кабінетах продовжують обговорювати, як він пройде

Хоч для малечі літній сезон уже розпочався, дорослі в кабінетах продовжують обговорювати, як він пройде. Чергову нараду керівників профільних управлінь та відділів присвятили екскурсійним маршрутам області. Більше дізнатися про Полтавщину, кажуть фахівці, цього літа можна сотнею різних шляхів.

Шевченко, Симоненко, Петлюра – постаті, відомі на Полтавщині. З ними обов'язково має познайомитися кожна дитина області. Для цього – екскурсійні маршрути. Таких у нас – понад сотню, та і їх можна комбінувати.

/Лариса Оніщук, начальник управління з питань туризму і курортів Полтавської ОДА
Методичні посібники розроблені, технологічні мапи цих маршрутів опрацьовані. Вони і затверджені вже необхідним чином, тому можна брати і працювати по цим розробленим маршрутам.
Більшість маршрутів розміщено на сайті «Полтавщина Туристична»/

Окрім цього, основні туристичні маршрути можна переглянути на офіційній сторінці в Фейсбук. Також їх планують висвітлити і на сітілайтах Полтави. Щоправда, їхати на екскурсію діти мають за власний кошт, держава цього року не допоможе. Та цікавість від цього не зменшується.

/Лариса Оніщук, начальник управління з питань туризму і курортів Полтавської ОДА
Наше завдання – якомога більше нашу Полтавську область популяризувати, але і пізнавати те, що поряд з нами, – Харківська область, Сумська, Чернігівська, Кіровоградська, Черкаська, місто Київ. Ми про все це інформацію надаємо. Але перевагу надаємо саме про область. Бо хто ж іще, як не ми і наші екскурсоводи більше про неї знають/

Щорічно лише музеї Полтавщини відвідують майже 600 000 осіб. Такого показника в області досягли завдяки акціям. Наприклад, у Полтаві триває «Школяр у музеї». Купивши квиток до одного закладу, автоматично за сертифікатами діти можуть відвідати 2 інші у нашому місті.

Стрічка новин