Віднедавна ДАІ Полтави ретельно перевіряє автобуси та маршрутки міста

Віднедавна ДАІ Полтави ретельно перевіряє автобуси та маршрутки міста. Особливо прискіпливо дивляться на документи та технічний стан транспорту. Подібні перевірки з червня розпочалися по всій Україні в рамках проведення акції «Автобус-2015». Як працюють в цьому напрямку місцеві інспектори ДАІ, бачили наші журналісти.

На виїзді з міста, неподалік Автовокзалу, на водіїв автобусів чекають інспектори ДАІ. В червні стартувала операція «Автобус-2015». Полтавські ДАІшники – не виключення – вони теж розпочали перевірки. Зупиняють рейсові автобуси. Водії, говорять останні, з розумінням ставляться до подібних процедур, оскільки возять людей, а не дрова.

/Бліци
- Абсолютно нормально. Машина в порядку, документи в порядку. Мені нічого боятися

- Весь пакет документів: страховку, ліцензію, по маршруту документи, всі докумети
- А якщо чогось не буде? Що тоді?
- Тоді протокол буде писатися

- Гуму перевіряють, повороти, світло, стоп-сигнали, аварійне відкривання дверей/

Ця профілактична операція, розповідає начальник ДАІ Полтави Олександр Крайник, направлена на підвищення безпеки при перевезенні пасажирів. Тільки стартували активні перевірки, результати не забарилися.

/Олександр Крайник, начальник ДАІ м.Полтава
На даний час за перші дні виявлено більше 20 порушень, які включають в себе не тільки технічний стан, але й порушення залізничних переїздів, дорожньої розмітки, швидкісного режиму, перевезення пасажирів/

За кожне порушення, продовжує Олександр Крайник, передбачена своя відповідальність: від суттєвих штрафів і аж до позбавлення права керування транспортним засобом. Одного порушника інспектори виявили під час нашої зйомки. Ось цей водій перевозив пасажирів без ліцензійної картки – одного з основних документів, що дозволяє законно возити людей. На горе-керманича ДАІшники склали адмінпротокол та наклали 425 гривень штрафу. Відтак, щоб убезпечити себе, фахівці закликають користуватися лише легальним транспортом.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію