В області підвищився рівень злочинності

В області підвищився рівень злочинності. Зловмисники заробляють на полтавцях, як можуть, вдаючись до нових способів шахрайства, зокрема, і через мережу Інтернет. Крім цього, викрадають транспортні засоби, вдираються до помешкань та вимагають грошей, погрожуючи розплатою. Про це сьогодні на прес-конференції говорив начальник УМВС області Олег Бех. 

Після того, як на Полтавщину приїхало чимало переселенців зі Сходу України, орендувати житло стало складніше і дехто почав заробляти на людському горі. За словами головного міліціонера області Олега Беха, злочинці під виглядом працівників ріелторської компанії пропонують квартири за заниженою ціною, а коли одержують кошти, просто зникають. Обіцяного даху над головою обмануті, звичайно ж, не отримують.

/Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській області
Ми виявили 160 таких фактів, у цьому напрямку працювала ціла організована злочинна група, даним особам вже повідомили про підозру/

Крім цього, мешканці області потрапляють до ще однієї пастки: їм пропонують безвідсоткові кредити за умови сплати щомісячних внесків, як наслідок, гроші просто привласнюють. Щоб убезпечити себе, правоохоронці радять вимагати документи, зокрема, ліцензію, яка дозволяє надавати відповідні послуги. Обдурюють людей і під час купівлі речей через Інтернет, вони перераховують гроші наперед, а товару не отримують. За словами правоохоронців, навіть через телефон можна втратити гроші: вас просять зателефонувати на невідомий номер і спустошують рахунок. Таких схем, які дозволяють заробляти на полтавцях, безліч.

/Олег Бех, начальник УМВС України в Полтавській області
Особи ромської національності почали виставляти безхатченків та п'яниць, можуть їх бити, примушують, щоб вони працювали на вулиці. У Полтаві знову з'являються такі люди на вулицях Пушкіна, Жовтневій. За ними стоять так звані «фішечники», які дивляться за тим, скільки вони збирають грошей/

Правоохоронці наголошують: будьте пильними, не довіряйте незнайомцям, і якщо вас таки обдурили, негайно телефонуйте до міліції.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію