Депутати обласної ради на комісії розглянули питання соціального захисту

Сьогодні відбулася 29-та позачергова сесія обласної ради 6-го скликання. Їй передувало засідання профільної комісії обласної ради. На ньому депутати розглянули питання, які пізніше обговорили на сесії. З-поміж таких: про внесення змін до комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни та антитерористичної операції, а також програми «Територіальна оборона».

Перш ніж винести питання про внесення змін до обласної комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни та учасників АТО на розгляд сесії, його обговорили на засіданні профільної комісії. За словами директора Департаменту праці і соціального захисту населення Людмили Корнієнко, на оздоровлення учасників АТО та членів їх сімей з обласного бюджету вже спрямували 2 млн. 850 тис.грн. За ці кошти поліпшили свій стан здоров'я понад 250 родин. Але потрібно ще 1 млн.200 тисяч., щоб завершити розпочату справу.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці і соц.захисту населення Полтавської ОДА
Це дасть можливість повністю завершити протягом червня, липня та серпня оздоровлення усіх сімей військовослужбовців/

Ще одне питання на порядку денному – про внесення змін до програми «Територіальна оборона» на 2015 рік. Для навчання військовозобов'язаних, зазначалося, потрібно ще 700 тисяч грн.

/Борис Павлов, військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату
5-го червня буде проводитись командно-штабне тренування із відмобілізування батальйону у кількості 492 чоловік. Для забезпечення цих навчань були розроблені розрахунки, які сьогодні представлені/

Депутати підтримали рішення про виділення додаткових коштів на ці потреби. Крім цього, розглянули питання про внесення змін до переліку природоохоронних заходів для фінансування за рахунок залишку коштів фонду охорони навколишнього природного середовища. Мова йде про спрямування додаткових 1 млн.грн. на заходи, покликані зберегти екологію.

Стрічка новин