В області відпочинком планують охопити майже 62 тисячі дітей шкільного віку

Талановиті та обдаровані діти, а також сироти, діти із багатодітних сімей, переселенці та інші пільгові категорії матимуть право оздоровитися цього року за кошти місцевих бюджетів, профспілок та інших джерел фінансування. Під час сезону 2015 планується задіяти майже 30 позаміських закладів оздоровлення та ряд пришкільних таборів. Про це повідомили на засіданні обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Фахівці санепідслужби, Держгірпромнагляду та надзвичайники звітували перед членами штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей про виконану роботу напередодні відкриття літнього сезону. Більшість таборів вже готова до прийняття відпочивальників. Рятувальники, говорять, перевірили 30 пляжів. В оздоровчий період планується робота 29 позаміських дитячих закладів. Вцілому організованими формами відпочинку, відзначають фахівці, планують охопити майже 62 тисячі дітей шкільного віку. Пріоритетними є діти пільгових категорій. Цього року їх список поповнився.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської ОДА
Безкоштовно або з частковою оплатою за кошти обласного бюджету внесені діти учасників бойових дій та діти, які виховуються в сім'ях вимушено переселених осіб і фактично проживають на території Полтавської області/

Діти учасників АТО, зазначає заступник губернатора Роман Товстий, теж у списках тих, кого планують оздоровити.

/Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА
Учасників АТО було подано заявок на 700 сімей. Ми пропонували відпочинок проводити вже з квітня місяця. Бажання виявляють тільки тоді, коли закінчується навчальний процес, якщо це сімейний відпочинок. На даний момент вже відпочиває близько 100 сімей. Всі інші подали заявки на літній період/

Для оздоровлення дітей обласна влада закупила майже 1700 путівок до закладів відпочинку. Половину – до таборів Полтавщини, а половину – на Чорне море та Західну Україну. Всього, відзначають спеціалісти, різними формами відпочинку планують охопити майже 100 тисяч дітей. На це витратять понад 46 мільйонів гривень.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію