На субсидії полтавцям мають виділити 707 мільйонів гривень з державного бюджету

На субсидії полтавцям мають виділити 707 мільйонів гривень з державного бюджету. 57% відповідних заяв, які подали полтавці до органів соціального захисту, фахівці вже обробили. Як просувається справа з наданням населенню житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, говорили на початку тижня в обласній адміністрацї. Про те, які полтавці найактивніше подають заявки на субсидії і хто може розраховувати на допомогу автоматично і навіть без звернення – дивіться у нашому наступному матеріалі.

Підтримка населення в оплаті житлово-комунальних послуг – перше питання порядку денного розширеної колегії в облдержадміністрації.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соцзахисту Полтавської ОДА
В опалювальний період минулого року правом на житлові субсидії скористались в області 69 тисяч сімей. На виплату субсидій було спрямовано 70 мільйонів. На поточний рік, я нагадаю, ця сума збільшена у 10 разів. На виплату субсидій з державного бюджету в області буде спрямовано 707 мільйонів/

Щоб уникнути затримок з оформленням допомоги, фактично виконувати відповідну постанову Кабміну працівники Департаменту праці та соцзахисту розпочали не з 1 травня, а з 1 квітня. Це, говорять фахівці, дало результати.

/Людмила Корнієнко, директор Департаменту праці та соцзахисту Полтавської ОДА
Станом на 5 травня ми фактично прийняли 14 тисяч заяв від потенційних отримувачів субсидій: а це пенсіонери, малозабезпечені сім'ї. На сьогоднішній день в районні управління праці та соціального захисту населення вже звернулось 38 тисяч сімей нашої області/

Проблемним, говорить Людмила Корнієнко, залишається питання розуміння полтавцями нормативів користування житлово-комунальними послугами. Це є основою розрахунку субсидії, тому районним управлінням рекомендують активно проводити роз'яснювальну роботу. Наразі ж у лідерах за активністю подання заявок на субсидії – Лубни, Полтава, Кременчук, Карлівський, Кобеляцький, Кременчуцький райони.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Так тримати, тому що сьогодні ми – одна із найкращих областей по організації процесу щодо надання субсидій на житлово-комунальні послуги. Всім дякую з цього приводу/

Також, обіцяють спеціалісти, сім'ям, які отримували житлову субсидію протягом цього опалювального сезону, з 1 травня субсидії продовжать автоматично і без звернень.

Стрічка новин