Невиліковні хвороби щодня забирають життя українців

Невиліковні хвороби щодня забирають життя українців. Рак – одна із найбільш небезпечних, бо підкрадається непомітно і часто про неї дізнаються запізно, як у випадку з полтавкою Оксаною Андрусенко. 36-річна мати 2-х малолітніх дітей пройшла 7 курсів хіміотерапії, перенесла складну операцію, але поки що хвороба перемагає. Врятувати жінку можна, але на це потрібні великі кошти, яких родина не має.

Понад пів року Оксана Андрусенко бореться зі страшною недугою. Рак знесилив жінку, але вона не здається. Лікарі встановили діагноз – рак яєчників 3-го ступеню. Навіть після того, як їх видалили, хвороба продовжує вражати інші органи. Оксана пройшла 7 курсів хіміотерапії, але рідина продовжує накопичуватись в черевній порожнині. Під час першого разу, розповідає, викачали 12 літрів. Лікування не дало очікуваних результатів, єдина надія – на ізраїльських медиків, але коштів заплатити за їх послуги сім'я Андрусенків не має.

/Оксана Андрусенко, потребує допомоги
Перший етап – це консультація і огляд ізраїльськими лікарями-онкологами, які в Тель-Авіві. На це потрібно близько 8 тисяч доларів. Оскільки організм молодий, він повинен боротися, але, як виявилося, ракові клітини дуже люблять молодий організм, тут навіть мінус мені, виходить/

Рідні і друзі підтримують Оксану, як можуть, але найбільша її радість – діти: сини Севастьян і Роман. Старшому – 4, молодшому – майже 2 роки.

/Оксана Андрусенко, потребує допомоги
Хочеться і випускний у дитячому садочку побачити, і до школи їх відправити. Дуже важко, страждаю, безпорадна у тому плані, що не можу приділяти багато часу, розважати їх, я зараз прикована, і з цією рідиною, і після операції/

Друзі не залишають Оксану в біді, створили сайт для збору коштів на лікування, розмістили інформацію з банківськими реквізитами у соціальних мережах.

/Анна Тенета, подруга
Ми спочатку своїми силами намагались допомагати Оксані, а потім, коли проблема стала серйозною, почали створювати сайти, соцмережі. Просимо, щоб всі люди відгукнулись, бо велика сума. Оксана – світла людина, хороша, вона всім завжди допомагала, а тепер сама потребує допомоги/

Якщо кожен зробить свій невеличний внесок, Оксану можна врятувати. Сім'я Андрусенків вже намагалася подолати хворобу самотужки, але не вдалося. Нині сподіваються на допомогу справді небайдужих людей.

P.S. Перерахувати кошти, щоб допомогти врятувати Оксану Андрусенко, можна на картку ПриватБанку 4149 4378 5328 0913. Також ви можете зв'язатися з її чоловіком Максимом за телефоном: 050 789 89 56.

Стрічка новин