Правоохоронці Кременчука затримали трьох чоловіків, які займалися реалізацією наркотиків

Правоохоронці Кременчука затримали трьох чоловіків, які займалися реалізацією наркотиків у місті. В осіб, які здійснювали протиправну діяльність, вилучили понад 200 доз різних заборонених речовин. За вартістю «чорного ринку» вони коштують понад 15 тисяч гривень.

Міліціонери Кременчука затримали 29-річного чоловіка, у якого було виявлено та вилучено 3 паперові згортки з речовиною, схожою на рослини конопель, та 2 наперстки для вживання наркотичної речовини, які він зберігав з метою збуту.
Крім цього, під час обшуку за місцем проживання затриманого правоохоронці вилучили літрову скляну банку, в якій знаходилось понад 700 грамів «марихуани», один паперовий згорток з наркотичним «зіллям», чотири пластикові коробки з насінням та пристрій для вживання наркотичних засобів.
За адресою проживання іншого 29-річного кременчужанина правоохоронці вилучили близько 7 грамів «марихуани» та два поліетиленові пакети із залишками порошкоподібної речовини. Також у чоловіка знайшли майже 500 гривень, отримані за продаж наркотиків. А от затриманий 37-річний житель іншої області у себе вдома зберігав три згортки з речовиною рослинного походження та пляшку з рідиною коричневого кольору загальним об’ємом близько 150 мілілітрів. За всіма цима фактами відкриті кримінальні провадження за статтею, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Якщо ви бачите і ви знаєте, у вас є якась інформація про те, що хтось має відношення до поширення наркотиків, або ви бачите на території вашого району збираються незрозумілі особи, наркомани заходять по одному, беруть дози, взагалі всю інформацію, яка стосується цього питання, на правах анонімності повідомляти в органи внутрішніх справ/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію