Школярі продемонстрували ДАІшникам знання Правил дорожнього руху

Школярі демонструють співробітникам ДАІ, як слід тримати жезл, та розповідають Правила дорожнього руху. Сьогодні відбувся обласний етап конкурсу Юних інспекторів руху. У ньому взяло участь 12 команд з усієї Полтавщини. Та цьому етапу передував міський. Юлія Іващенко – далі.

10 команд юних інспекторів руху з Полтави зібралися на подвір'ї 26-ї школи, аби позмагатися у знанні Правил дорожнього руху.

Не лише готуючись до конкурсу школярі вивчали Правила, а й у повсякденному житті, запевняють, намагаються їх дотримуватися.

Програма конкурсу складалася з декількох етапів, що включають в себе як теоретичні завдання, так і практичне застосування знань. Найважливішими були складання «іспиту» з теорії Правил дорожнього руху, фігурне водіння велосипеду та знання жестів регулювальника.

Останнім часом зростає кількість аварій за участю дітей. Це, зазначають в ДАІ, спільна проблема для всіх.

/Юрій Сябро, т.в.о. начальника ДАІ Полтави
Я вважаю, що тут велике недопрацювання наше і зі сторони вчителів, які несуть відповідальність на той час, коли діти знаходяться в школі, а батьки несуть відповідальність, коли діти знаходяться вдома/

У п'ятницю стартував обласний етап змагань. 10 команд з різних районів Полтавщини приїхали поборотися. Конкурс юних інспекторів руху проводиться вже 38-й раз. І останні роки його фінансово підтримує Сергій Мамаян.

/Сергій Мамоян, меценат
Будемо мотивувати наших учасників гарними призами, щоб у них був інтерес до таких змагань/

Такі конкурси, розповідає головний ДАІшник Полтавщини Михайло Зленко, в першу чергу спрямовані на зменшення кількості аварій за участю дітей.

/Михайло Зленко, начальник ДАІ Полтавщини
Перша причина дитячого травматизму – це недотримання Правил дорожнього руху учасниками. У великих містах – пішохідні переходи. На трасах – це перевищення швидкості/

Частина дітей проходила практичну частину на спеціальному майданчику УДАІ, а частина – у приміщенні здавали теорію та презентували акторські здібності. Кращими ЮІРівцями як міста Полтава, так і області загалом вже вкотре стала команда 19-ї школи. Саме вони представлятимуть Полтавщину на Всеукраїнському конкурсі юних іспекторів руху.

Стрічка новин